Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas utan mit tapasztaltatok?

Fogyas utan mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
A kerdesem arra vonatkozik, hogy ha pl megszabadultatok 5-10-20 vagy akar 25 n is tobb kilotol, magabiztosabbak lettetek? Hogyan viszonyult hozzatok a kulso kornyezet? Kaptatok bokokat? stb.
2019. szept. 5. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre magamon. Tudtam, hogy fogytam, mindenki mondta, láttam a ruhákat milyen nagyok. Ennek ellenére ugyanolyannak láttam magamat. Sajnos visszahíztam és már látom a képeken, hogy milyen jól néztem ki. Remélem újra eljutok oda, mert újrakezdtem (ne kövesd el azt a hibát amit én:[GyOrS FoGyÁs]) :D
2019. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hozzátenném hogy 25-30kg-ot fogytam.
2019. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak folyamatban van, -23 kilónàl tartok fél év utàn, nem érzek semmi ilyesmit, még messze is van a cél. A nadràgjaim leesnek rólam, ( csak öv tartja rajtam, de a tükörben semmi vàltozàs nincs. Talàn később :). Amúgy a kutya se vette észre, hogy fogytam volna, de nem is érdekel. Önmagamért teszem.
2019. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En 32 kilót fogytam , még 7 kilót szeretnék . 167 cm magas nö vagyok 43 eves 104 -105 kilóról indultam , célsúly 67 kb , attól függ , hogy akkor hogy fogok kinézni

3 év alatt fogytam , sok stagnálással , amikor nyugtattam a szervezetet

Én nem láttam magamon a változást ,de cuccok lötyögtek

Magamért csináltam , nem vártam bókokat . De buszke vagyok magamra .

Próbáltam újra nö lenni egy szülés után 12 évvel ezelött ( csaszaros)

Máig harcolok , még nem sikerult teljesen

2019. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 kg fogytam több mint félév alatt . Most már kapom a bókokat , elismerő tekinteteket. Csinosan öltözöm , vannak új ruháim is.180 cm vagyok és még mindig túlsúlyos de remekül érzem magam a bőrömben. Könnyebben hajolok , lépcsőzök megyek a gyerekekkel ide -oda. Újra nőnek érzem magam , többen utánam fordultak azóta már az utcán. Hajrá neked is hidd el megéri.
2019. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

15 kg fogyást rajtam sokan észrevették, eleinte volt, aki aggódott, nem vagyok-e beteg, pedig normális lett a súlyom. Nem voltam előtte se kövér, csak nagyon előnytelenül hízok, leginkább törzsre, nem volt semmi derekam, vastag tokám volt, és így utólag nézve a képeket a fejem is olyan volt, mint egy lufi (2 szülés után).

Aztán az edzésnek is meglett a hatása, izmosabb és szebb lett a vállam, karom, lábam, fenekem. Most sincs darázsderekam, sosem volt, de így már szívesebben felveszek testhezálló ruhákat. Kisgyerekes anyuka ismerőseim gyakran megkérdezik, hogyan sikerült lefogynom, hogy lehetek "ilyen vékony". Bókokat is kaptam már, de igazság szerint nem emiatt váltottam életmódot, hanem az egészségem miatt, és nagyon megérte. Az csak egy kis plusz, hogy jobban nézek ki és ezt egyesek észre is veszik.

163/55 44/N

2019. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18 kilót adtam le. Azelőtt sem tartottak kövérnek, meg nem is voltam az, viszont nem tetszett hogy férfiként sörhas kezdeményem volt.

Aztán találkoztam fél éve nem látott ismerősökkel, mindenki megjegyezte hogy hú de sokat fogytál.

2019. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, megkérdezték hogy beteg vagyok-e. :D
2019. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal tinédzserként évekig hallgattam azokat a dumákat, hogy “te ilyen alkat vagy, az egyetlen amit tehetsz, hogy elfogadod magad”, “ez genetika, az egész családod lyen, nem tehetsz ellene semmit”, “majd a pasim pont úgy fog szeretni, ahogy vagyok, és különben is a belső értékek fontosabbak”.

Éreztem, hogy baromságokat beszélnek, és én sem éreztem jól magam a bőrömben, de amikor még én sem tudtam a frankót a saját testem helyzetéről. Koplaltam, mégis napról napra csak híztam.

Aztán 180 fokos fordulatot vett az életem, amikor kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok, az anyagcserém pedig kórosan lassú volt.

Utána fénysebességgel fogytam le, és hát... lett pár ember, aki rettentően irigy lett rám, mert én képes voltam 100%-ban változtatni azon a képen, amilyennek elkönyveltek.

Sokkal jobban éreztem magam a bőrömben, a mozgásom felszabadultabb lett, az arcom kisimultabb, és persze egyre több olyan fazonú ruhát vehettem meg, amikről évekkel azelőtt álmodni sem mertem, hogy nyilvánosság előtt felvegyék hasonlót.

Én ekkor lettem önmagam. A túlsúlyos korszakomban olyan voltam, mintha a lelkem egy általam utált személyben êlne.

Felfedeztem, hogy sokkal több kítartásom és akaraterőm van, mint hittem, a betegségemről pedig nem tehetek, ezzel egy életen át foglalkoznom kell, de nem bánom, mert ez ösztönöz, hogy formában maradjak, és akaratlanul is egészségesebben étkezem, mint a környezetem 90%-a.

2019. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!