Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Ez nagyon kevés, vagy...

HELP! Ez nagyon kevés, vagy ebből lehet valamiféle problémám?

Figyelt kérdés

Reggelire megettem egy sósperecet,és ittam egy bögre joghurtot

Aztán 10 órai gyanánt ettem 4 barackot(kicsiket)

Az ebédem pedig egy túrós vajas tészta volt egy pohár joghurttal

Miután megettem,olyan bűntudatom lett..Soha a jó büdös életbe nem fogok így lefogyni,ha egyfolytában telezabálom magam..és most hányingerem van,és megint kezdem nagyon rosszul érezni magam..teljesen kiborultam..Azóta megcsináltam jópár hasizmot,de a bűntudat még mindig nem múlt el..Ma már nem leszek képes semmi mást megenni..

Nagyon aggódom.Általábam eszem gyümölcsöt és zöldséget is,de ma épp nem volt kedvem hozzá..

Anyukám azt mondta,hogy ez így nem egészséges,és kért időpontot pszichológustól,meg étkezési tanácsadótól,meg még kituggya kitől...


2010. júl. 14. 16:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy heti 3-4x sportolok..Ma is bicajoztam egy órát,meg úsztam két órát..Nem tudom,ez számít-e valamit..
2010. júl. 14. 16:06
 2/12 anonim ***** válasza:

Jó neked,hogy ennyire figyel anyud.:)

Valószínűleg még időben elkaptátok a betegséget.Én nekem pár hónapja tart ez,de csak annyit vett észre,hogy egyfolytában a kajával foglalkozok,és már szinte hozzám sem szól,mert 'biztos megint valamit a kalóriákról akarok mondani'.Szóval menj el szépen a pszichológushoz,meg a többihez.Mondanak valamit...tartsd be és ennyi.

2010. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
anyádnak igaza van, ez beteges....
2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2010. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ez tényleg beteges..

nyugodtan vacsorázzal is!

2010. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Különben meg mért szánalmas?!

2010. júl. 14. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van mindenki úgy kiakadva, ez szerintem is sok , ha fogyni akarsz vagy egyél kevesebbet vagy gondosabban válogasd meg, hogy mit eszel
2010. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvasd már át, amit írtál. Meg fogod látni, hogy miért szánalmas. Ha nem, akkor mindegy, ne egyél napokig, legalább egy hülyével kevesebb.
2010. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vacsorát, uzsonnát kihagytad, ami hiba. Ha regyelire meg ebédre nem szemetet ettél volna (perec és vajas tészta), hanem valami egészségeset, akkor nem lennél kiborulva.

Egyébként örülj annak, hogy anyukád elvisz egy étkezési tanácsadóhoz. Egyrészt amit csinálsz, az már beteges. Másrészt, ha valóban van rajtad felesleg, akkor a szakember tud neked segíteni, hogy mit és mennyit egyél, hogy leadd. Így nem lesz bűntudatod sem a kajálás miatt, mert csak a kapott étrendet kell betartanod, amiről tudod, hogy egy szakértő állította össze, és tutira hatásos lesz.

2010. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Étkezési tanácsadó??? könyörgöm.. sokat kajáltál, bűntudatod van, ez mindenkivel előfordult már aki fogyózik... ez még messze van bármilyen betegségtől! holnap egyél kevesebbet, ennyi.
2010. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!