Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni szeretnék, de kéne...

Fogyózni szeretnék, de kéne segítség. A hasamból szeretném leadni a zsírt, a szüleimhez ilyen témában nem igazán szeretnék fordulni, mert anya mindig éhezteti magát ha fogyózik. (ami nem túl jó? )

Figyelt kérdés
Tornázok, illetve a 'minden második nap' (lehet nem pontosan ez a neve) diétát akarom kiprobálni. Ti miket szoktatok ilyenkor enni, illetve miket kerüljek? Bármi jól bevált edzési módszer amit otthon kis helyen is el tudok végezni? Előre is köszönöm!

2018. júl. 2. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Eheted nyugodtan ugyanazt, mint most, csak fele annyit. Minden nap.
2018. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem hagyd azt a ,,minden második napos" diétát. Szerintem számolj kalóriát, ott be tudod írni, hogy fogyni, súlyt tartani vagy hízni szeretnél. És jól teszed, ha tornázol. Sok szerencsét! <3
2018. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

számolj kalóriát.

ha fogyni szeretnél 1200-1500 kcalt fogyassz minden nap, az pont kevés, de nem annyira, hogy bajod legyen, ha kevesebbet eszel, az már koplalás, le fog lassulni az anyagcseréd, kaja rohamjaid lesznek, stb...

2018. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
[link] használd ezt. Bűntudat nélkül ehetsz, ha eleget mozogsz mellé. Nagyon jó kis oldal, rengeteget segít.
2018. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D naponta kB mennyi vizet ajánlott innom? Úgy halottam az is segít a fogyásban ha sokat iszok.
2018. júl. 3. 17:16
 6/6 anonim válasza:
Igyál több mint 2 litert naponta. De ne csak akkor mikor fogyózol, hanem összességében
2018. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!