Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El szeretnék kezdeni fogyózni,...

El szeretnék kezdeni fogyózni, szerintetek jó lesz ez a diéta?

Figyelt kérdés

Először 2 hétig csak egy kis bevezetőt szeretnék , ti mit szóltok hozzá illetve mit változtatnátok rajta?


Reggeli: 100g zab ( egész szemű), 50g gyümölcs és egy adag fehérje. Gyümölcs alatt eperre, málnára, banánra áfonyára gondoltam.


Tízórai, ebéd, uzsonna: 300g rizs 150-200g zöldség és 500g csirkemell natúran megsütve.

Ez 3 egyforma adagra szétosztva.


Vacsora 100g túró ( zsírszegény) vagy chatis chees + 50g gyümölcs.


Ha esetleg kevés lenne akkor csalásnak max napi 1 zacskó RiceUp Eat Smart teljes kiőrlésű barna rizs chips hagymás-tejfölös ízesítésű 60 g


2019. máj. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez durva. Nem számoltam ki mindent, de ez rengeteg sok szénhidrát egyetlen napra. Nagyon nem jó ha fogyni akarsz.
2019. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

"Mindent, mértékkel"

Amúgy szerintem, ha fogyni akarsz, akkor először nézd meg, hogy mennyi energiát fogyasztasz naponta, és ehhez képest csökkentsd az adagot!

Sok szerencsét!

2019. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel semmit nem írtál magadról, nehéz megítélni.

Én ennyi csirkét 2 nap alatt ennék meg, és ennyi ch-t kb. 3 nap alatt, de nem tudom, neked mennyi lenne jó.

2019. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sulytartasnal jo lehet. Dietanal kicsit sok. Tizorait, uzsonnat helyettesitsd valami massal. Ebedre mondjuk mehetne 100 g rizs, 200 g csirkemell es zoldseg 150-200 g
2019. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a reggelid nagyon sok, bőven ketté oszthatnád, hogy jusson tízóraira is belőle. (Pl a gyümölcsöt)

Az ebédet nem értem, mi az, hogy három egyforma adagra szétosztva? Na mindegy, rizs legyen kevesebb, ha már mindenképpen enni akarod. A helyedben cserélném bulgurra/quinoara/zöldségre.

Plan, hogy chatis cheese, nem létezik. Szerintem cottage cheesere gondolsz. A fehérje jó estére. Zöldség is mehet.

2019. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!