Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20dkg pogácsa mennyi kalória?...

20dkg pogácsa mennyi kalória? Ha SEMMI mást nem eszek, ehetek?

Figyelt kérdés

próbálok semmi szilárd ételt enni egész nap, de lehangolt vagyok

és egy alma, egy doboz natúr túró nem segít...


mi lenne ha elmennék a cukrászdába pogácsáért? mást nem ettem ma, és nem is ennék...


szerintetek?


nagyon éhes és lehangolt vagyok


2019. szept. 14. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán az lenne a megoldás, ha nem éheztetnéd magad.

Ne koplalj!

2019. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Edd meg nyugodtan kb olyan 400kcal lehet de kicsit kevesebb lehet
2019. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha lenne agyad, akkor jobb lenne használni. Egy rendes étrendet tarts, ne baromságokat csinálj. Mert így csak ahogy írtad, lehangol leszel és a sza* kajákból telezabalod magad. 20 dkg pogácsa simán 800 kalória minimum
2019. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sötét van. Első lépésként kapcsolj villanyt! Amit most csinálsz, tökéletes recept a hízáshoz. Lelassítod az anyagcseréd. Aztán amikor újra eszel, dupla sebességgel hízol vissza. Csak tudd.
2019. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tepertős, sajtos pogácsa kb 900 kcal kalória bázis szerint. A krumplis kevesebb.

Én ebben az értékbe ettem egy kiadós reggelit ami nem is fogyókúrás volt, mert 3 kifli sajttal, plusz ebédre egy nagy tányér currys csirkét. 1000 kcal és nem vagyok éhes. Azért néha nem ártana gondolkodni is....

2019. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

Emberek, miért kell folyton támadni a kérdezőt? Valószínűleg étkezési zavarral küzd és igyekezne változtatni, de ez nem olyan egyszerű, mint ahogyan egyesek hiszik. Nektek, válaszadóknak is illene gondolkodni, mielőtt elkezdenétek csak papolni arról, mi lenne a normális, és hogy mennyire idióta a kérdező.


Kérdező, szerintem inkább készíts valami gyorsan összedobható, de tápláló (pl rántotta) ételt, mint hogy megegyél 20dkg pogit, de ha azt kívánod, csak nyugodtan, így is az alacsony kalóriadeficitben vagy:)


-egy étkezési zavaros :)

2019. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem változtatni akar, hanem segítséget kér, hogy fenntartsa az ostoba elvét. Az ilyet mind törölni kellene, hogy más még ötletet sem kapjon abból, hogy valaki egész nap 1 almát vagy annyit sem eszik, mert komoly gondok vannak a fejében.
2019. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha anorexiás? Fogjuk a kezét és bólogassunk, hogy jól van kislányom deficitben maradtál? Hát nem. Had kapja csak meg, hogy idiota és ezzel a mem eszem mert csak így fogyok, így vagyok fxsza felfogással csak tönkreteszi magát


Nem véletlenül éhes és lehangolt

2019. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na kislány, akkor gyere szépen ide vissza, és mondd el, hogy mért teszed ezt magaddal? És mindeközben hol vannak a szüleid?
2019. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Most miért kell bántani őt?

Egyébként hülyeséget ne írjatok már neki, nincs 200gramm pogácsában 900 kalória!!!!

2019. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!