Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom a fogyókúrát?

Jól csinálom a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

ma kezdtem egy fogyókúrát.De nem egy leírt fogyókúra alapján hanem magamtól kezdtem.Egy olyant hogy egy nap bármit ehetsz de mindenből keveset és egy nap 5*eszek.(persze azért odafigyelek mit eszem)Ma ezt ettem:

reggeli:vékony kenyér,vékonyan megkenve májkrémmel

uzsonna:2 db paradicsom

ebéd:kis adag rizses hús

uzsonna:kis adag saláta

vacsora:egy kifli benne:virsli

emelett futok 2 naponta.szerintetek ez jóó így??


2010. júl. 15. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
első uzsonna az tízórai akar lenni:D
2010. júl. 15. 22:06
 2/5 anonim ***** válasza:
kevés zöldség, 0 gyümölcs...amúgy meg honnan tudjuk elég-e neked ez a kaja, ha nem tudjuk még a testtömeged sem, nemhogy egyéb jellemzőid...
2010. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
164 cm 67 kg
2010. júl. 15. 22:10
 4/5 A kérdező kommentje:
15/L
2010. júl. 15. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a reggelid jó, de edd meg hozzá azt a 2 paradicsomot, amit tízórainak szántál vagy paprikát, uborkát, retket.

Tízóraira mehet egy kis gyümölcs (banán, barack, málna, ...)

Az ebéded is jó, de ehetnél mellé egy adag zöldsalátát (uborka, paradicsom, saláta, esetleg egy kis lilahagyma, ha nem készülsz társaságba :D)

Uzsonnára is mehet valami gyümölcs.

A vacsora is oké, de még simán megehetnél mellé egy jó nagy adag salátát, akár úgy is, hogy a kifli helyett és mondjuk 2 virslivel. De szerintem a kifli is mehet nyugodtan, ha futsz is, akkor semmi gáz vele. :)


Sok sikert!

20/L (Sz)

2010. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!