Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jol csinalom a...

Szerintetek jol csinalom a fogyokurat?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok es 77,5 kg voltam.2 es fel het alatt lement 3 kg.Naponta kb 1000-1200 kcalt viszek be de vannak olyan napok is amikor 1 kicsit kevesebbet v 1 kicsit tobbet.Minden nap tornazom,igaz h nem tul sokat.Minden 3. nap megyek ''futni'' 1,5-2 orat(kb 10km) de ebbol 2t ha futok a tobbit legyaloglom.Szerintetek jol csinalom,esetleg ha nem tudtok adni vlmilyen tanacsot?Koszi elore is:P
2011. márc. 26. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez koplalás amit csinálsz, úgyhogy nem jó... Ez alapján számold ki mennyit ehetsz.


[link]

2011. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó. aki fogyókúrázik az 1000-1100 fölé ne menjen. eleget sportolsz, és szerinte jó.
2011. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi van ti normálisak vagytok?minimum 1200-at kell enni -.-
2011. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szerintem, ha megosztod velünk, miből áll az étrended, könnyebben el tudjuk dönteni, egészséges-e, mintha csak kalóriákat írsz. :)

kíváncsian várom!

2011. márc. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Reggelire 200ml 1,8%os tejbe szoktam zabpehelyt tenni.Az iskolaba szoktam venni 1x-1x minihotdogot es szoktam vinni almat vagy narancsot.Itthon pedig salatat szoktam enni(paradicsom,kinai salata,hagyma,uborka,1 kis joghurt stb)es szoktam enni fott kajat is amit anyum csinal de csak ha fozelek vagy hasonlo van,ha meg vlmi olyasmi van amibe sok kcal van vagy olajos akk abbol eppen h csak 1 kicsit szoktam enni.Hetvegenkent,foleg vasarnap pedig vlmivel tobb mint 1200 kcalt viszek be :P


Koszonom az eddigi valaszokat:P

2011. márc. 27. 12:56
 6/14 A kérdező kommentje:
jah es minden nap eszem kivit,narancsot,almat vagy kortet is:P
2011. márc. 27. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyel ananaszt is es grapefuitot. Es igyal sok teat cukor nelkul,es sok mentes vizet.
2011. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia, szerintem teljesen jó.

mini hot dogot felejtsd el, a hotdogkifli minden csak nem kifli,mindenféle szer összekeverve felpuffasztva kifli formájúra. a hotdogkifli hizlal, szóval azt felejtsd el!

a hetente 1 kg fogyás teljesen jó, a te esetedben is.

ha kenyeret ennél, barnakenyeret vagy hárommagos zsemlét egyél, figyelj arra hogy egyél változatosan, ne iszonyú sokat, de mégse legyen éhezés. sokan az 1000 kcal-os étrendet már éhezésnek veszik, én is fogyózom, és én is kb. ennyit eszek és egyáltalán nem vagyok éhes, ha meg igen akkor vagy bekapok egy kis gyümölcsöt ha nagyon nem bírom, amúgy meg kit érdekel hát fogyózom nem? :D

ne egyél semmi cukrosat, arra figyelj, hogy amüzliben, müzkliszeletben stb. ne legyen hozzáadott cukor.

este 6 után már ne egyél semmit, ha kopog a szemed, természetesen a gyümölcs belefér.

igyál esetlen tisztító teát minden reggel, ami serkenti az anyagcserét, tisztít, és mégsincs benne se cukor, se semmi (te se teygél bele se cukrot, se mézet), és nem olyan adalékos mint ez az enviga vagy mi a bánat. :D

gyümölcs, zöldésg semmilyne esetben sem hizlal, azt korlátlan mennyiségben ehetsz. tehát ha kevesebbet eszel ne a paradicsom számát, haem mondjuk a kenyér szeleteinek számát csökkentsd, de szerintem barnakenyérből nem baj, ha eszel.

figylej arra hogy a kevésszer sok evés helyett sokszor keveset egyél. :)

2011. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez így nem jó! Mert ez koplalás!! Azt értem, hogy fogyni akarsz de ezt meg lehet oldani úgy is, hogy naponta legalább 3- szor eszel !! Reggelizni rendesen , ebédelni már a reggelihez képest kevesebbet és vacsorára ne egyél szerintem csak gyümölcsöt!! Hidd csak el ez is sokat segít! De a napi tornázást ne hagyd abba! :)
2011. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehát leírta az étrendjét, olvasd el! Eszik 3x egy nap és szerintem oké és egészséges étrend, a hotdogot írták előttem is, cseréld másra.
2011. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!