Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri egy ilyenre...

Szerintetek megéri egy ilyenre befizetnem, elvileg ettől hamar lefogyok?

Figyelt kérdés

Avramlatosca és ez a Fanni nevű nő reklámozzák ezt az életmódprogramot, de szerintem nagyon drága, legalábbis, ahhoz képest, hogy, amilyen képeket kiraknak, szerintem nincs nagy változás. (kivéve Fannit) a többit meg nem lehet teljesen behatárolni, mert más - más ruhákban vannak és szerintem Avramlatosca sem fogyott látványosan.

[link]



2019. okt. 5. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! Saját magad is tudsz fogyni azzal ha eljársz sportolni, befizetsz egy edzőterembe és odafigyelsz mit és mennyit eszel. 100ezret erre befizetni pénzkidobás!
2019. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság nagy haszon van ebben a kamu iparban . Mozgás zsírok olajok szénhidrát csökkentése sok nyers rost bevitel segít . De nem egyszerű most hogy jön a hideg a test raktároz szigetel a zsírral . Csenke K. növ3nyi tablettákat vett és erősen valtoztatott a szokásain étrenden .
2019. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a fenébe, én 27 kilót szeretnék lefogyni, de olyan programja nincsen. csak 20-25 között, meg 30 kiló felett.

hát, én már sosem fogok lefogyni :((((((((


háá! talán mégis van megoldás! először még hízok kb. 10 kilót (biztos, ami biztos, ne csak épphogy 30 felett legyek), aztán megveszem a drágábbik programot, mert biztos az jobb egyébként is.


na megyek zabálni

2019. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy módszert mégis tudok utalj nekem 6szor 25 ezret aztán itt privatba megírom hogy köszi puszi az ajándékot . A stressz simán lekap 15 20 kg ahogy évődsz .
2019. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 ez jó volt 😂


#4 máris utalom! 😂

2019. okt. 5. 14:51
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekik nagyon megéri.
2019. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ettől olcsóbb , de hatasos lehetőségek, ha mindenképpen segítség kell :)

Ott kapsz etrendet , edzestervet, tanacsot, és nem kernek el ennyi penzt, ja és ráadasul működik is :)

2019. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neee!!!! Ez nem fog segíteni. Ingyenes kalkulátorral számold ki a kalóriaigényed (fogyáshoz), aztán számold ki magadnak étkezéseket, állíts össze napokat + mozogj heti 3-4-5 alkalommal. Ugyanezt kapnád ezekkel a netes táplálkozási tanácsadókkal, csak ott az étrend fele tele van olyan kajával amit nem is fogsz szeretni! Én is rendeltem ilyet, csak más valakitől, beleírtam hogy kérek levest és főzeléket, erre az étrendben nem volt, mert a készítő szerint “nem laktatnak és fölöslegesek” Micsoda? Két hétig bírtam tartani az összeállított étrendet, aztán abbahagytam, összeállítottam magamnak és lám, lement 30 kg és még a combom is izmos lett. Nagyon sokan meggazdagodnak ezekből, konkrétan egy hétvége alatt megvan a táplálkozás tanácsadói tanfolyam...... ne pénzeld őket, mert nem éri meg. :/
2019. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En ismerem Fannit es tenyleg lefogyott, de ez hosszu evek folyamata volt es amikor elkezdte es jott az elso latvanyos eredmeny eg kozel s tavol semmi fannizero meg hasonlo nem volt.
2019. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sejtettem
2019. okt. 7. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!