Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 per ugrókötelezés ér...

30 per ugrókötelezés ér annyit mint 30 perc futás?

Figyelt kérdés
Eddig futni jártam (2 hétig) de nagyon meguntam. Ugrókötelezni viszont szeretek. Érni fog valamit?
2010. júl. 16. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

persze, hogy érni fog !

Minden mozgás ér valamit, és ha nem tetszett a futás, akkor azt tényleg ne csináld, élvezettel ugrókötelez ha te szereted.

2010. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Adhatok 1 tanácsot a futáshoz?


Én is így kezdtem, azóta imádom. Mi a titok? Eleinte vegyél erőt magadon, minden nap menj ki. Fülbe mp3 (zene) és remek lesz. Azt fogod észrevenni kb 1 hónap múlva már hiányzik, ha nem mész.

2010. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! az ugrókötéllel szerintem az a gond,hogy ha 30 percen át csinálod,az hosszú idő,és nagyon megterheli az ízületeidet,jobban,mint a futás.
2010. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12.07: ugyanez volt velem is :) eleinte utáltam, most ebben a melegben nem bírok futni de már hiányzik :) a zene tényleg erőt ad egyébként, mert nem arra figyelsz, h jaj, fáj a lábam, alig kapok levegőt, stb.

nekem egy másik trükköm az h elkezdek futni a városban, mondjuk csinálok egy nagy kört, de nem mérem le, hogy hány km volt, csak utólag :) és olyankor mindig olyan jól esik, mikor napról napra egyre többet bírok :)

2010. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!