Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges derékból több mint...

Lehetséges derékból több mint 10 cm-t fogyni?

Figyelt kérdés

Most 87 cm a derekam és nagyon szeretnék fogyni belőle de nem tudom mennyit reális.


18L


2019. okt. 15. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
EBBÖL a méretböl igen!
2019. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Spec. torna, esetleg sok úszás, némi diéta (nem kell koplalni, csak ne zabálj és figyelj oda az étkezésedre) és vegyél egy hullahopp karikát, olyat, amit a sportboltban árulnak.
2019. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de valószínűleg nem csak deréktájon van problémád. Hány cm és kg vagy?
2019. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek milyen vékony a dereka, az nagyrészt genetika. De lehet rajta javítani. 87 cm-ből simán lehet megfelelő gyakorlatokkal fogyni. De nádszálvékony derekú nem leszel. Én sem vagyok kövér, de a derekam nem 60 cm. A mell- és csípőbőségnél csak 2-3 centi az eltérés, arányosnak mondható, de kb. 73-74 centi a derekam sajna. Így születtem, erről senki nem tehet. Vannak a modern edzőtermi gépek, vagy kérd ki egy személyi edző segítségét, de ha nincs erre lehetőséged, akkor a hullahop karika (nem tudom pontosan, hogy írjuk helyesen) az nagyon jó erre. De ne a vékony könnyű műanyagot vedd, hanem fából készültet.
2019. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván alkati kérdés. Nekem most 74 cm, ebből szerintem max. 5 cm-t tudnék lefaragni. Sosem volt karcsú derekam, pedig fiatalkoromban elég vékony voltam.

Ettől függetlenül 10 cm szerintem le tud belőle menni, akár több is.

2019. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, ebből érdemes is faragnod, mert mint már egy ideje (de nem régóta) tudjuk, a haskörfogat jó előrejelzője az inzulinrezisztenciának, cukorbetegségnek. Az a jó, ha 80 cm alatt van (és érdekes módon ez annyira nem függ a magasságtól, legalábbis azt nem szokták nézni hozzá).
2019. okt. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!