Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor a dinnyétől lehet...

Most akkor a dinnyétől lehet fogyni vagy pont hogy nem?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat, hogy a dinnyével milyen jól lehet fogyni. Ha mondjuk azt eszem vacsorára és nasi helyett, mellette pedig egészséges ételeket normális mértékben.

Máshol viszont azt olvastam, hogy igaz, hogy nagy a víztartalma, emiatt sokan azt hiszi, lehet tőle fogyni, DE nagy a cukortartalma, ami gátolja a fogyást...

Most mi is az igazság? :O

Esetleg valakinek tapasztalatok?


Lány/19


2010. júl. 16. 17:07
 1/4 anonim válasza:

Szerintem semmi XD

Én dögivel eszem a dinnyét, kb egy görögdinnye 2-3 nap alatt lemegy és se nem híztam, se nem fogytam tőle, pedig ha valamelyik állítás igaz lenne, akkor 2 hónap alatt csak lenne valami eredménye, ha ennyit eszek belőle:P

2010. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha dinnyet eszel hogy foggyal, akkor aznap csak azt lehet enni, amennyit akarsz. Semmi mas gyumolcsot, vagy mas etelt. Napi 1kg fogyas, persze rovid tavon. Hogy tartsd a lefogyott kilokat, heti ketszer-haromszol meg kell ismetelned, vagy dinnyevel vagy mas gyumolccsel.

Gyumolcsok amik massal nem keverendok: alma, gorog dinnye, szolo, cseresznye.

Ha tobb fajta gyumolcsot akrasz enni egy nap, akkor varni kell ket orat a ket fajta gyumolcs kozott. Kb, ennyi ido hogy megemeszd a gymolcsot.

Nem attol hizunk amit eszunk, hanem attol hogy amit eszunk, nem emeszuk meg es utana eszunk meg ra valamit.

Peldaul sajt, hus, 8-10 ora emesztes ideje.

Lasd "Beverly Hills Diet". Evekkel ezelott igy ettem 4 heting, fogytam 12 kg-ot. Azota is betartom parszor egy heten, nem hiztam vissza.

2010. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én tavaly dinnyeszezonban csak dinnyét ettem. hajlamos vagyok rá, mert kedven gyümölcsöm alma mellett, és máskor meg nem igazán lehet venni normális dinnyét, mondjuk idén még szezonban is alig lehet normális dinnyét venni.

tehát 6 nap alatt fogytam vele 2 kilót, mást nem is tudtam enni, nálam a dinnye nyerő ilyenkor.

nagyon nagy a víztartalma...tehát vízzel megtelik az ember, nem éhes

2010. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
hosszútávon hiánybetegség.. de amúgy, ha nasiként eszed, csoki helyett, már jó!
2010. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!