Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyesmitol lehet...

Szerintetek ilyesmitol lehet hizni? A kerdes nem kamu, kerlek caak ha turelmes vagy akkor valaszolj.

Figyelt kérdés

tudom kicsit tulzas meg stb de van , hogy a munkahelyemen felek attol, hogyha pl valaki evett es nem mos utana kezet hanem utana ugy ad at nekem lapot/boritekot/mappat akarmit , hogy ugye elotte evett es “kajas a keze” en meg megfogom azt amit odaad es utana elfeledkezem es olyan kezzel eszek -bar ez keptelenseg en eves elott mindig kezet mosok- vagy valahogy bejutnak ezek a “koszok” a szamba - nyilvan nem arra gondolok hogy felszivodik a boromon keresztul meg ilyenek - es en ettol hizni fogok... mert ugy vagyok vele hogy nem azert dietazok,hogy utana ilyen dolgok miatt meg hizzak - Vagyis amugy mar nem kell dietaznom csak sulyt tartok-. ugy,hogy nem is tudok rola. Jooo. Lehet nagyon tulzas es igy leirva furan is hangzik de sokszor nyomasztanak ilyenek,hogy mivan ha ezzel bejut kaloria.

Total hulyeseg es keptelenseg ilyesmitol hizni es csak en gorcsolok ennyire ra ? :/



2019. okt. 17. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyesmitől rendszeresen félsz és nem tudsz megszabadulni az érzéstől, akkor pszichológushoz kell fordulnod, hogy kiderítse miért van ez.

a kosztól jogosan félsz, mindig moss kezet, de attól hízni képtelenség


menj fel a kalóriabázisra, látsz ott olyat, hogy 100g kosz = 52 kalória?

:)

2019. okt. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, nem is a kosz, vagyis de a koszt nyilvan nem szeretem de tudom,hogy nincs kaloriaja 😅 inkabb az etelmolekula vagy nemtudom megfogalmazni
2019. okt. 17. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy normális, az biztos!
2019. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tudod megfogalmazni, akkor nincs kalóriatartalma :D

felesleges ilyenen aggódni :)

2019. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről ez a korábbi kérdés jutott eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

Nem, nem lehet ilyenektől hízni. Egyébként, ha "kajás", zsíros a keze valakinek, és megfog valamilyen papírt, az a papíron igencsak látszani fog... De amúgy a papír felszívja, a te kezedre átjutó mennyiség mikrogrammokban mérhető, ha egyáltalán átjut valami is. Ebből mérhető mennyiségű kalória nem fog a szervezetedbe kerülni akkor se, ha egész nap a kezeidet nyalogatod.

Túlparázod ezt a dolgot, nem is kicsit.

2019. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elso koszonom a valaszod :)

utolso: neked is nagyon koszi. ezek a valaszok azok amik megmagyarazzak es latom en is hogy tenyleg hulyeseg. A “nem vagy normalis” valaszok nem visznek elorebb

2019. okt. 17. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Dehogynem. Ha elég sokan mondják, hogy ezzel a paranoiás hisztiddel kezdeni kellene valamit -mert az tényleg túlzás, hogy másokat azzal gyanúsítasz, hogy a kajás kezükön maradt “ételmolekulákkal” szabotálják a te fogyókúrádat- akkor remélhetőleg komolyan veszed a véleményüket és tanácsukat. Félelmetesen buta dolgot gondoltál ki, pedig az írásod alapján nem vagy tanulatlan, tehát ennyire hisztérikusan ráizgultál a súlyodra és ezzel vigyázni kell. Orvos kell neked, mielőbb.
2019. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Elmeorvost keress fel.
2019. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Tényleg nagyon rágörcsölsz. 100 gramm zsír kb. 900 kalória. Gondolj arra, hogy ha minden ujjadat belemártanád olajba, és szó szerint lenyalogatnád, akkor is talán 50-100 kalóriát vinnél be, de láthatatlan bármik a kezeden önmagukban se lehetnek egy grammnál nehezebbek, és kétlem, hogy lenyalogatnád az ujjaidat.

Ha nagyon rápörögsz a számolgatásra, ilyen gondolatok születnek a fejedben, az nagyon-nagyon rossz irány. A szorongás és a stressz a lehető legrosszabbat teszi a testeddel, ami a fogyásnak se tesz jót, ha ez a cél. Tudom, hogy nem könnyű ezt hallani, de ha nem ez az egyetlen kalóriákkal, fogyással kapcsolatos félelmed, akkor lehet, hogy egy pszichológus tényleg jól jönne, könnyebben tudnád tartani a diétát, ha indokolt, és segítene a szorongásoktól megszabadulni.

2019. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!