Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok könnyen?

Hogyan fogyhatok könnyen?

Figyelt kérdés

Van rajtam kb 40 vagy akár 50 kg felesleg 15 éves létemre, de azt hagyjuk hogy miért.Egyszer már elkezdem a 90 napos diétát de a szüleim is kiröhögtek úgyhogy felhagytam vele. Igazából jól érzem magam így is de szerintem egy próbát megér.Szeptemberig jó lenne leadni 10-20kg-t.

Futni utálok. Evésnél mikor alig kérek ételt akkor mondom hogy ennyi elég, és azt mondják hogy ne szerénykedjek és raknak még.Össze-vissza szoktam enni.

Mivel kezdjek?Orvos nem igazán akarok menni, meg a szüleim akkor totálisan lököttnek néznének.


2010. júl. 16. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem...először is nem muszáj mindent megenni ami a tányéron van, ha nem vagy éhes egyszerűen nem kell megenni, másodszor meg valami sportot feltétlen be kell iktatnod/legjobb lenne a futás,de ennyi súlyfelesleggel veszélyes lenne az ízületeidre nézve/ szerintem legjobb a bicikli(olyan 2 óra), vagy úszás(fokozatosan emelve a hosszokat)

Egyébként én nem foglalkoznék azzal, hogy hogy röhögnek ki, vagy hogy nem/de elég durva ez egy szülőtől...inkább támogatni kéne nem kinevetni. =SSS/

Az ilyen h*lye csodadiéták meg csak tönkrevágják a szervezetedet.(Köztudott, hogy a helyes, egészséges étrend+sport a célravezető.)

Sok sikert!

2010. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

/Előző vagyok/

Amúgy ez nem könnyű(válaszolva a kérdésre) de a szépségért(meg az egészségért) meg kell szenvedni-ahogy szokás mondani. =)

De mindenki maga dönti el végülis hogy betegségekkel-tehát gyógyszerekkel- vagy azok nélkül akarja leélni élete hátralévő részét. =)

2010. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valami udvaron belülit tudsz ajánlani?

Köszi hogy írtál :)

2010. júl. 16. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Tollas, ugrálókötél(bár ez elég veszélyes lenne a ízületeidnek)...hát kb ennyi ami így hirtelen eszembejutott. = /

De ha elmész sétálni egy nagyot az sem árt meg. =)

2010. júl. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Séta + úszás ezek azok, amik nem nagyon terhelik meg az ízületeid! Másodszor állj oda a szüleid elé és mond, h fogyni akarsz! Egyél naponta ötször keveset! Nem írom le, mert itt már mindenki tudja, h kb mit kell ha te nem akkor olvass vissza! De én úgy veszem ki a kérdésedből, h te nem is nagyon akarod ezt így elég nehéz lesz! Lehet így jól érzed magad, de gondolj arra, h egészségesebb lehetnél + olyan ruhákat vehetnél fel amit akarsz stb! Sok sikert!
2010. júl. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!