Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165cm és 56kg vagyok.15 éves...

165cm és 56kg vagyok.15 éves lány. Mennyi lenne az ideális testsúlyom?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy fogynom kéne még legalább 6-7kg-t, de nem tudom mivel. A hasam annyira nem nagy, viszont az "uszógumim" igen. Kérlek adjatok tippeket, hogy szeptemberig formába tudjam hozni magam. Most megyek új suliba, és nem akarom a súlyommal felhívni magamra a figyelmet, tudom, hogy ez annyira nem túl nagy felesleg, de annyira mégis elég, hogy a többiek közül kilógjak. Köszönöm előre is.
2010. júl. 17. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baj a tömegeddel, ha formátlannak érzed magad, akkor emeld fel a fenekedet a gép elöl és kezdj sportolni
2010. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én azt tudom, hogy én 160 cm vagyok és 50 kg. És én úgy érzem, hogy pár kilót fogyhatnék, de nem érzek felesleget magamon, csak úgy még szebb lenne. Szóval sztem nem sokat kéne fogynod, ha úgy érzed, hogy sok, neked is olyan pár kilót csak. :)

Én egyszerűen kerülöm most az édességeket, kevesebbet eszek, és ha eszembe jut tornázok, mondjuk azért 2 naponta eszembe szokott jutni.

2010. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-2,3 kg elég!
2010. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia. mért is nem akarsz több lenni mint a többiek? más elnni? mért ugyna oylan egyforma unalmasan??? szerintem csak akkor fogy ha ugy jobban éreznéd magad a börödbe és en más miatt..

amugy szerintem neked pont ideális a testsulyod én 167cm avgyok és 62 kg (szeretnék fogyni) de szerintem jó avgy.nem kell mindnekinek csont vékonynak lenni.

2010. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 165cm vagyok 56 kgmal, mondjuk én 20 éves, szélesebb csipőm van, stb... sokáig voltam nagyon vékony, mindenki azt mondja, hogy most nézek ki jól. Szerintem nem kell fogynod. Ha nem éred magad jól, sportolj! -mondjuk azt remélem teszed, mert , mert kell. :) ne akarj sovány lenni.
2010. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt nem írtam az elején, de nem csak attól félek, hogy kilógók a sorból, hanem engem magamat is zavar a feleslegem..

2010. júl. 17. 11:11
 7/8 Cass90 ***** válasza:

Ha téged is zavar, akkor magad miatt fogyj, de 5 kilónál többet nem kell. A kövér közelében sem vagy nyugi, ekkora súlynál-magasságnál már pár kiló is meglátszik. (na jó, sokan nem veszik észre, de magadon majd tapasztalod)

Most nyáron szerencséd van - sok gyümölcs, zöldség, víz. Ezek mellé jöhet minden mértékkel. Kis adagokat egyél 3-4 óránként, rágd meg jól az ételt, ne tévézés, egyéb közben :D, és lefekvés előtt kb. 3 órával már ne egyél. Mellé egy kis edzés - ami neked tetszik és máris rendben leszel :)

2010. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez abszolút jó súly. és hidd el, a többség leszrja a súlyod egy új suliba. kisugárzás/kedvesség a cél! és akkor szeretni fognak :) súlyoddal ne problémázz
2010. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!