Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, hogy...

Mennyit kellene fogynom, hogy ideális legyen a testsúlyom?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, 158cm, jelenleg 70kg körül (kb. egy hete mértem magam, akkor voltam annyi). Tudom, hogy túlsúlyos vagyok és szeretnék változtatni, de nem tudom eldönteni, hogy mit tűzzek ki célnak. Nem tudom, melyik kalkulátornak higyjek, mindegyik mást ír ideális testsúlynak.
2019. okt. 30. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én most néztem, nekem 155 cm-hez az ideális 52 kg lenne , hat ez viccnek is rossz....

Max akkor lenne jó, ha izom lenne, de abból meg szerintem már sok ha “csak” izomtomeg miatt lennék 52 kg...

(A szélsőértek “alja” 44 kg)

2019. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat!

5. válaszoló: Nagyjából egyenletesen hízom, nem hasra főként, hanem inkább fenék, csípő, és comb környékére, de nem nézek ki nagyon aránytalannak. A mellem amúgy 80D, és oda is könnyen hízom.

2019. okt. 31. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!