Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az ideális...

Mennyi lenne az ideális testsúlyom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, 179 cm magas, jelenleg 88 kiló(90-ről indultam és kb. 3-4 hét alatt adtam le 2 kilót).

A csontozatom viszonylag vastag, pocakos vagyok és a mellemen is van némi háj, valamint az arcom is kerekebb egyelőre a zsír miatt. Sajnos fogalmam sincs mennyi a testzsír százalékon, de az izomzatom közepesnek minősül.


Ilyen adottságok mellett kb. hány kilós testsúly lenne ideális? Eddig 82 kilóig terveztem fogyni, de elgondolkodtam, hogy valószínűleg ez még mindig kövérnek számítana.

A diéta mellett, heti 5x járok el kocogni kb. 3 kilométeres távokat. Plusz kérdés: Milyen edzéseket javasolnátok ezenkívül?



2019. ápr. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
68-72
2019. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
az első hüleseget írt.. ehhez a magassaghoz a 78-82 teljesen jo
2019. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
80-90 között. A 90 nyilván úgy, ha több izom van rajtad. Sportolj, hogy izmosabb, feszesebb legyél. Figyelj oda az étkezésre, de ne fogyókúrázz.
2019. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Beírtam az adataid és 75 kg jött ki. Nem löttem nagyon félre Kedves Második

2019. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

BMI rajongók!

Ismét :)

Mindig jót röhögök rajtatok!

2019. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 80-85 kiló. Nagyon jó pasi leszel 85 kilósan, ha sportolsz. Sztem fogyni nem kell sokat, csak átalakítani a tested. Én személy szerint nem szeretem a vézna fiúkat, 70 kilósan az lennél bizonyára...
2019. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!