Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam 5 kilót, mindenhonnan...

Fogytam 5 kilót, mindenhonnan fogytam, kivéve mellből. Hogy lehetséges? (Nem szilikon. )

Figyelt kérdés
Lány vagyok, ha valakinek nem esett le és lett volna miből leadni (D kosár)
2019. okt. 31. 22:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
72%

Szerintem genetika.

Vagy lehet hogy rajtad az 5 kg fogyás még nem annyira látszik meg. Előfordul az ilyen. Ha zavar a melled akkor javaslom a felső test edzést persze diéta mellett. (A teljes test sem árt)

2019. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs rajtam sok felesleg, sosem voltam ilyen vékony (azért nem vagyok pálcika). A felső test edzés miért segít? Úgy tudtam nincs helyi zsírégetés
2019. okt. 31. 23:15
 3/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
66%
örülj neki :) miért akarsz kisebb melleket?
2019. nov. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert zavaróak
2019. nov. 1. 08:22
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha tejmirigyből áll a melléd főként, akkor nem lesz kisebb a fogyástól.
2019. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xp ali ***** válasza:
20%
Ha 150kg-ból 5 kiló, akkor nyilván észre sem venni mellen (sem). Ha 68-ból, akkor meg mázlista vagy. Használj jó melltartót és nem fog zavarni. (És privátban szívesen megadom a számom, csak a bnőm meg ne tudja. :D )
2019. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem ez ígyis marad. Amikor piszkafa voltam a melleim akkor is maradtak. Utáltam. Olyan jó cuccok vannak tök vékony nőkre, de egyik márka sem számol azzal, hogy valaki tök vékony és mégis van esetleg melle :D Én sport melltartót hordok sokszor pont emiatt, vagy egyéb ilyen leszorítókat, nem párnázott tartót. Valamennyit amúgy lehet fogyni, tehát azért nem mondom, hogy nem csökken semennyit, de sose leszel lapos.
2019. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

5-ös, tejmirigyek már születése óta ott vannak, ahogy a pasiknak is. A nemi hormonok miatti zsírtöbblet adja a mellet; s ha a genetikája nagyon szereti, akkor maradnak is a végsőkig, és egészségtelenül le kellene fogynia, hogy ahhoz is hozzányúljon a szervezte.


Kérdező, nekem E/F határán van a kosárméretem, szóval átérzem a problémádat. A felsőtest izmainak edése segít, tartást ad, jobb teherbírást biztosít.

2019. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha a fogyás előtt és után is D kosaras a melltartód, akkor

1. Mégsem fogytál mindenhonnan

2. Mégis fogytál mellből is

3. Rossz melltartót hordasz


Amúgy mindenkinek vannak olyan testrészei, amik hamarabb, vannak, amik később fogynak. Nekem pl a combjaim ragaszkodnak a végsőkig a párnáikhoz.

2019. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5 kiló nem sok. Abból számolj 2-3 kilónyi, más jellegű "felesleget".
2019. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!