Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kisebb tokám?

Hogyan lehet kisebb tokám?

Figyelt kérdés

Önmagában nem mondanám magam túlsúlyosnak, viszont elég szép tokám van. Mindenki azt mondja, hogy örököltem, mert apai ágról majdnem mindenki tokás volt. Engem már nagyon idegesít, és akármennyire lefogyok, a toka marad... Valakinek bármi ötlet hogy hogyan szabaduljak meg tőle?


16/L



2019. nov. 1. 23:21
 1/7 anonim válasza:
63%
Tornaztasd a nyakad
2019. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

Plasztika

De az is lehet, hogy egyszeruen csak genetika es ilyen a nyakad.

2019. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Plasztikához semmiképp nem folyamodnék...

Viszont ha valakinek van valami nyak tornáztatós tapasztalata és azt leírná annak nagyon örülnék :)

2019. nov. 2. 01:14
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki nem túlsúlyos és mégis tokás, az abból adódik, hogy az álla nem elég hangsúlyos, túl rövid az állcsontja. Ezen pedig nem változtat semmilyen torna.
2019. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Sajnos. Én is szenvedek vele. Mikor az anorexia környékén voltam a tokám bizonyis szögben akkor is meg volt.
2019. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Napüdvözlet drágaság :)
2019. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg kérlek. A legrosszabb amit tehetsz, az a nyaktorna! Attól nem apad a toka, de vastagszik a nyak!
2019. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!