Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki próbálta...

Van itt olyan, aki próbálta az infrashape-et? Combból fogyás egyéb segítséggel? 🙄

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nincs helyi fogyás stb., de az a helyzet, hogy a testemen egyetlen résszel nem vagyok elégedett, ez a comb - fenék terület.


Már sok mozgás formát próbáltam, edzések stb, de javulást nem láttam, illetve az említett területen nem láttam. Karom, hasam, lábam alsó részei rendben vannak szerintem, de a combom förtelmes, vastag és narancsbőrös, nem tudok tőle megszabadulni.


Na, szóval arra gondoltam kipróbálnám az infrashape nevű szerkezetet, hátha azzal sikerülne...


Tapasztalatokat várnék olyanoktól akik már próbálták, maga az edzés hogyan zajlik, hányszor érdemes menni, na meg hogy használ e valamit..


Köszönöm!



2019. nov. 16. 13:08
 1/6 anonim válasza:
51%
Szerintem életmódvaltasban gondolkodj. Egyél Egészségesebben, nem iparilag feldolgozott élelmiszereket. Légy aktívabb. Nem kell halálra sportolni magad csak apró pici lépésekben haladj. A fogyás és a zsírégetés a konyhában döl el. 70% etkezes 30%sport. Lehet sport nélkül fogyni de ha gyorsítani akarod a folyamatot, akkor fel tudod gyorsítani egy kis sporttal. Ha el akarod kerülni a puding testet fogyás után akkor érdemes izom építő gyakorlatokat csinálni.
2019. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy 6 hónapja kizártam az étrendemből a cukrot, szénhidrátot. Szinte csak zöldség és gyümölcs a menü, teák és víz. Semmi más. Nem nasizok, pontosan minden nap 1800 kalóriát eszek.


Mégis, a combomrol és fenekemrol nem megy le ami oda felrakódott.


Nem hiszem hogy lesz puding testem, remélem legalábbis, annyira nem vészes a helyzet :D 169 cm 55 kg

2019. nov. 17. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs uj a nap alatt, az elv ugyan az, mint minden 2-3 evente felbukkano csodagepnel.

flabelosz is ugyan ez csak mas mukodesi elv...

a lenyeg ugyan az, serkenti a kapilaris keringesedet igy ott ahol sok a makacs zsir, magyarul ahol rossz a verkeringes, emiatt onnan nem igen fogysz, itt is serkenti a keringest, és ha az etrended indokolja akkor innen is elkezdhetsz fogyni...

masik veglet, mikor a mozgashianyos haziasszony megy, ők csak azzal, hogy serken a zsirszovetuk capilaris keringese, kepesek semmi mozgassal is leadni akar 5-10-15kg vizet is... ez persze tulsulytol fugg... ez jelenti az uzletet mindig ezeknek a gepeknek... visszaszedik azt a sulyt, de 2 ev mulva jon is a kovetkezo csodagep amivel majd megint csodafogynak.


szoval igen, ez is hatasos lehet neked, de én inkabb egy sport vagy gyogymasszort ajanlanék...

esetleg egy razo gepet, mivel ezek ott allnak minden konditeremben, igy toredeke arert tudod hasznalni, mint ezt a most eppen felkapott infravackot.


szemelyi edző.

2019. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hát az a helyzet hogy 6 hónapja kizártam az étrendemből a cukrot, szénhidrátot. Szinte csak zöldség és gyümölcs a menü, teák és víz. Semmi más. Nem nasizok, pontosan minden nap 1800 kalóriát eszek."


A gyümölcs az szénhidrát, ha tetszik, ha nem. De nem is baj, hogy eszed, csak jó ha tudod. 1800 kcal mellett ekkora magasságnál ez a testsúly teljesen reális.



"Mégis, a combomrol és fenekemrol nem megy le ami oda felrakódott."


Célzott fogyásban én nem hiszek. Max ha sokat edzel combra, fenékre izmosabb lesz. Ez akár még azzal is járhat, hogy megnőnek. De ha diéta mellett edzel, akkor nagyon lassan, de elérhetsz egy olyan formát, hogy kevesebb a zsírod, és több az izmod. Ez mindenképpen vonzóbb, szerintem, még akkor is ha ugyanolyan vastag, mert más a minősége, az pedig észrevehető laikus szemmel is!


Amúgy ha küldesz képet privátban, akkor megmondom, hogy szerintem mit lenne érdemes kezdeni az alakoddal/comboddal.

2019. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a tájékoztatást, igen tudom ám hogy a gyümiben is van szénhidrát, de jobb mint a kilós fehér kenyér 🙂


Túl szégyenlős vagyok képet küldeni de ha beírod a Google hogy lovaglóháj akkor tudni fogod kB mi a baj


Mindegy utolsó mentsvárként kipróbálom aztán meglátjuk...

2019. nov. 18. 16:55
 6/6 anonim válasza:

Szia! Az infrashape és az infraslimx főleg combról és popsiról fogyaszt, feszesít, eltünteti a narancsbőrt.

Hasról, derékról, csípőről csak diétával együtt hatásos. 2 az 1-ben mert méregtelenít, immunrendszert erősít is.

2020. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!