Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra esetén ajánlatos...

Fogyókúra esetén ajánlatos sok gyümölcsöt enni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 20. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül kell sokat. Bizonyos mennyiséget viszont mindig érdemes enni, mert sok vitamin van bennük, nem mellesleg finomak.
2019. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem feltétlenül, a kifejezetten magas cukortartalmúakat meg egyenesen kerülni kell (cseresznye, szőlő, dinnye, banán).
2019. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

1. gyümölcsben van vitamin, de vitamin nem mértékegység, csak az ásványi anyagok számítanak pl: vitamin oké, de amiatt értelmetlen gyümölcsöt enni, minimális ásványanyag és 90% cukor

2. ha ezt összehasonlítod egy káposztával már teljesen más értékeket kapsz.

3 röviden: ritkán igen, de semmit nem ér egyik sem egy zöld leveleshez képest(kivétel a répa:90%cukor)

4. bármi amit ezután utánam írnak az egy baromság lesz a gyümölcsökről

2019. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csak annyit, amennyit egyébként egészséges sokszínű táplálkozásnál is tennél. Kalóriatartalom itt:

[link]


Amire viszont szerintem nagyon jó, ha édesség helyett fagyasztott gyümölcsöt eszel. Persze nem fagyott állapotban, és hacsak nem szereted a felolvadt megpuhult gyümölcsöt, akkor valamennyire felengedve, mint valami jégkrém pótlék.

2019. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2019. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Diétában is lehet jól időzíteni. Edzés után egész hasznos tud lenni. Eleve magasabban van a pulzus számod. + folyadékpótlásnak is jó sokuk. Meg a vitamin sem elhanyagolható. Csak nem szabad itt sem túlzásba esni... Én pl egy kiwit egy banánt egy mandarint ettem meg egy étkezésnek. Gyümölcstálként pici citromlével. Finom. Csak sok a cukor bennük... Meg hát ja. Nem lefekvés előtt a legjobb. Meg felkelés után sem😄 Fitnesszmodellek, versenyzők is esznek gyümölcsöt. Nyilván ők többet is edzenek meg több kalóriát egetnek el. De attól még neked is lehet valamennyit. Még mindig jobb mint a feldolgozott élelmiszerből pótolni a cukrot.:) Szóval inkább ez legyen amolyan jutalom falat edzés utánra a fehérjés italod mellé, vagy étkezésed mellé. Ha lehet a gyümit edd meg előbb. Kb rá félórára jöhet a rendes szilárd kaja. Pl csirkemell meg rizs, nehogy valami szaki betámadjon😄
2019. nov. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mértékkel egyébként mindennek helye lehet az étrendedben. Csak álld meg hogy az a kevés elég legyen akkor 😄 De letesztelheted hogyan reagál a tested arra ha rögtön felkelés után eszel sok gyümit. Vagy lefekvés előtt. Aztán majd jelez hogy valami nem okes!:D
2019. nov. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha valamilyen okból képtelen vagy megenni a zöldségeket. Egyébként attól függ, milyen makrókat céloztál meg, és ezekbe belefér-e. Nekem belefért napi 1-2 adag gyümölcs (szeretem és jobb, mint a cukros nasik), így is le tudtam fogyni.
2019. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem kifejezetten, mert sok bennük a cukor. Ha nassolni akarsz, jobb valamilyen gyümölcs, mint pl csoki vagy ilyesmi.
2019. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!