Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap alatt tudok lefogyni...

Hány nap alatt tudok lefogyni 10 kilót? Minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
3 hetem van lefogyni 10 kilot segitseget kernek hogy hogyan miket egyek stb.. köszönöm előre a válaszokat
2019. nov. 21. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Fűrész + legkevésbé fontos végtag kiválasztása.
2019. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Felejtsd el. Hizni se 3 alatt hiztal ennyit, lemenni se fog gyorsabban. Kb. 10 het alatt realis.
2019. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Megcélozhatod a 3 kg-t, és azt sem biztos, hogy eléred. Az első válaszoló megoldása a legjobban célra vezető..
2019. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, ha 140kg felett vagy, akoor van rá mód. Ha 70-90körül, akkor lehetetlen.
2019. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

Ha nagy a túlsúly (30-40 kg), akkor az első héten kapásból lejöhet 4-5 kg, de ez salakanyag és víz, utána heti 1-1,5 kg, tehát az első 10 kg-hoz akár 4-5 hét elég lehet. Tehát kb 30-35 nap.

Ha ennyi az összes felesleges, akkor kb 20 hét, azaz 140 nap.

2019. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Várj, mindjárt kitalálom: 50 kiló vagy, ami iszonyatosan sok és 40 akarsz lenni.

Vagy le vagyok maradva, és ma már az is kövérnek számít?

2019. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, senkit se fog érdekelni, hogy a szalagavatódra lefogytal 3-4 kilót (több nem fog menni), nem is fog meglátszani. Előbb kellett volna gondolkozni. Így nekiallni fogyokuranak eleve baromság, mert a kituzott dátum után visszatersz megint a zabalashoz vagy mi? Próbálj meg egy egészséges életmódot kialakitani, amivel lehet csak 3-4 hónap alatt fog lemenni az a tíz kiló, de legalább nem fogod visszaszedni, mert nem fog hiányozni a régi életed, és ugyanúgy egészséges kajákat fogsz enni és a sport is az életed részévé válik. Ne az elkövetkező eseményre akarj jól kinezni, hanem életed hátralevő részére. 35 kilót fogytam több mint egy év alatt, tudom miről beszélek.
2019. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

heti 1 kg a reális és azrét is hajtani kell


eseteleg egy fos@tó kúrát nyomathatsz azzal ledobsz pár kilót de csak súlyból látványban nem

2019. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Súly, magasság, életkor, nemed?

10 kg fogyás 3 hét alatt nem reális cél, de attól még elkezdhetsz mától egészségesebben táplálkozni és tornázni. Ha 3 kg lemegy, az is jó eredmény (ha egyáltalán van miből fogynod). Egyél sok zöldséget, húst, tojást, a cukros-lisztes ételeket, üdítőket, nasikat fogd vissza. Kalóriabázis segíthet. Ne menj a BMR-ed alá, akkor sem, ha ennél alacsonyabb napi keretet dob ki. És ha nem akarsz visszahízni, 3 hét után se hagyd abba, hosszú távra tervezz. Így a következő fontos esemény előtt nem kell majd aggódnod, addigra lemegy a felesleg. (Ezt arra az esetre írom, ha tényleg van rajtad 10 kg plusz, nem csak a szokásos "nem vagyok megelégedve magammal, mert nem úgy nézek ki, mint egy anorexiás csontkollekció".)

2019. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is le akartam fogyni a szalagavatómra, de én nyáron kezdtem el, és sikerült is. :)
2019. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!