Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izmosodjak, vagy fogyjak...

Izmosodjak, vagy fogyjak abban az esetben ha nem vagyok kövér, sem pedig sovány?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy értelmesebb legyen a kérdés, mert fent elég hülyén írtam le.

Valahogy azt kéne kivitelezni, hogy a súlyom maradjon ugyanakkora, de viszont 5kg zsírt, izommá kéne változtatnom.

Akkor fogyjak előtte 5kgt, és utána szedjek rá izmot, vagy van arra lehetőség hogy nem kell lefogyni, csak zsírt átalakítani edzèssel izommá?

A problémám az, hogy nem vagyok elég erős bizonyos fizikai munkákhoz, amit a jövőben szeretnék csinálni, és még amúgy is szeretném formába hozni magam.

Ha valamit értelmetlenül írtam le elnézést, csak kicsit össze vagyok zavarodva.

Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. nov. 24. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még pár dolog amit kifejtettem:

5 kg feleslegem van, ami szerintem belefér a normál kategóriába.

Ami változni fog:

Kerèkpárral járok munkába

Otthon fogok edzeni, hogy mit azt nem tudom de edzőterembe nincs lehetőségem menni, idő hiányában, mert így is csak 1 órám marad edzeni otthon.

Valószínűleg teljes edzéseket fogok csinálni (a netről nézek), súlyzókat pár napon belül meghozzák.

2019. nov. 24. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető biológiai félreértés hogy a zsír majd izommá alakul. Nem létezik ilyen. Két teljesen különböző szövetről van szó, nem tudnak csak kényük kedvükre egymásba alakulgatni. Amit tudsz csinálni, és igazából csak ezt tudod csinálni, hogy fogysz a zsírból és ezzel párhuzamosan építed az izmod. Így a súlyod nem fog változni de valószínűleg kisebb leszel mert a zsír kevésbé sűrű mint az izom. Úgyhogy ha elkezdesz edzeni és rendesen kajálsz akkor egyszerre fogsz fogyni a zsírból és építeni az izomzatod. Persze csinálhatod hogy csak diétázol és utána izmosodsz, de akkor számolj azzal is hogy diéta közben valamennyi izmot is fogsz veszíteni.
2019. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jelen esetben tök mindegy hogy nézek ki.

Csak annyi lenne a lényeg hogy egy punnyadt testből sportosabbat szeretnék csinálni, hogy a későbbiekben ne legyek elhízva egyrészt, másrészt pedig megtudjak olyan dolgokat is csinálni, amik nehezebbek.

2019. nov. 24. 11:49
 5/8 A kérdező kommentje:

2. Köszönöm a választ!

Akkor így fogom csinálni.

Igyekszem mindenre figyelni.

2019. nov. 24. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Súlytartó étkezés magas fehérjével. A sport elintézi a fogyást, és az izmok épülését.
2019. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Izmosodj, ha lefogysz izom nelkul akkor csontsovany leszel, ami a legrosszabb varians a kover-, izmos-, sovany-, normal testalkat kozul.
2019. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!
2019. nov. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!