Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van 5 napom hogy egy kicsikét...

Van 5 napom hogy egy kicsikét lefogyjak. ( mindegy hogy miért pont ennyi) Sikerülhet 5 nap alatt?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az alakomat és ehhez kellenének tanácsok hogy gyorsan fogyhassak pár kilót. Előre is köszönöm.
2010. júl. 19. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi idő alatt?Hát figyelj...most mindenki lefog pontozni,meg satöbbi,de öt naptól nem lesz semmi bajod.Én csak segíteni szeretnék.Szóval...első nap nem eszel semmit,de rengeteget iszol.Vizet,teát,de a cukros löttyöket kerüld.Másnap csak gyümölcs-zöldség.Harmadiknap reggel két szelet pufi rizs,még mindig sok gyümi+zöldség.Negyedik nap reggelire kávé,ebédre valami leves,vacsira sovány hús,vagy kefír+főtt tojás.Ötödik nap pedig válassz a 2-3-4 nap közül.Tuti fogysz,de ezek után kerüld a hízlaló dolgokat...úgy értem néha megengedhetsz magadnak egy kis édességet vagy ilyesmi,de inkább ne egyél gyors kajákat stb.
2010. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg víz kellene és nagyon könnyű és minimális kaják. Nagyságrendileg az előző jól írta le. Ezzel max. 2-5 kilót fogyhatsz, de ez nem tartós sajnos, mivel ezt nem bírja az emberi szervezet hosszú távon.
2010. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
pasival találkozol?
2010. júl. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
rajtam nincs felesleg (kg-ban) de én is formába szeretnék jönni. én erre minimum 3 hetet szánok. mivel tudom, hogy csodák nincsenek. 5 nap alatt semmi látható eredményt nem fogsz elérni.
2010. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

13.19-es 2 dolgot felejtett ki:

a)5 nap múlva az éhségtől olyan rosszul érzed magad, hogy bámit akartál csinálni, nem fogod élvezni

b)5 nap koplalás után őrül iramban elkezdesz hízni, és több jön vissza, mint amit leadtál


Más bajod 5 nap alatt tényleg nem lesz.

2010. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A súlyod csökkenni fog ezzel a koplalásos modszerrel,de vékonyabb nem leszel.
2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komolyan akkora barmok vagytok. Egyre több ilyen 1-2 nap alatt hogyan fogyhatnák le stílusú kérdés van. Sehogy. Ha eddig képes voltál így élni és nem zavart, akkor öt nap múlva se zavarjon...
2010. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És még én vagyok barom!! Igenis le lehet. Ha nem is tart sokáig és éheztetnem kell magam akkor is le lehet ne hidd hogy okosabb vagy ilyen téren mert egy hét alatt is sikerült már nekem csak rákérdeztem az 5 napra. Szóval te vagy kedves előző kérdező egy nagy barom!!!!
2010. júl. 20. 22:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként is csak egy normális ember volt aki leírt egy tanácsot. Ha már ilyet megkérdezek akkor várnék pl 2 3 4 hetes tippeket is amiket leírtok. Nem csak azt a "nagyokosoktól" hogy nem sikerül meg hogy barom vagy hanem ötleteket. annak ez egynek nagyon köszönöm a többi mind bunkó barom...
2010. júl. 20. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!