Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem iszom vizet, az okozhat...

Ha nem iszom vizet, az okozhat fogyást?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja nem nagyon ittam megfelelő mennyiségű folyadékot. Napi egy pohár víz. Tudom hogy nem egészséges, és holnaptól odafigyelek erre. 3 kg mínusz egy hét alatt, okozhatja ez? Vagy máshol keressem az okot?
2019. dec. 10. 21:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
unokatesom 3x volt korhazban kiszaradas miatt tinikoraban. ugyhogy hajra, folytasd csak ha meg akarsz halni
2019. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%

Ne hallgass a rossz tanácsokra!

Ijesztgetnek súlyos kiszáradás lehetőségével?

Magyarázzad el nekik, hogy az óegyiptomi múmiák is 2-3000 éve hízás nélkül tartják súlyukat, orvoshoz sem kellett menniük azóta!

2019. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem direkt csinaltam. Folyamatosan hányingerem volt, és ívás után felerősödött. Világ életemben nem tudtam meginni a napi javasolt folyadékmennyiséget, de kb 1liter víz mindig megvolt.


Most csak az aggaszt, hogy egy ideje fogyok, pedig nem teszek érte semmit, és félek, hogy valami komolyabb oka van. Ezért először próbalom kizarni az ilyen banális okokat, mint a vízveszteség miatti súlyvesztés.

2019. dec. 11. 14:48
 14/25 anonim ***** válasza:
57%
#13 hozza tudod szoktatni magad tobb vizhez. en minden nyaron napi 4 liter vizet iszok meg, de csak fokozatosan szoktatom magam. az elejen kb 10 percenkent wc-re rohangalok, de a testem kb 1 het alatt hozzaszokik, es a vegere eszre se veszem, milyen sok vizet iszok.
2019. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%

#10


Azért az erős túlzás amit írsz... lehet, hogy egy pohár vizet iszik naponta, de a lédús ételek, mindegy hogy mandarin, vagy leves, alma, vagy főzelék nedvei is hozzájárulnak a folyadékbevitelhez. Sőt, a magas páratartalmú levegő is kitolja a szomjhalál idejét.

A szomjan halás egy rohadt szélsőséges eset, a kérdező ennek a közelében sincs, azért nem kell hülyeségeket írni, hogy megijeszd...

Önsanyargató? 1 hétnél tovább keves bírják, inkább csak egy gyors hóbort, aztán egy pici idő múlva úgyis visszáll az eredeti étkezéshez, iváshoz mert nem fogja bírni. Bár mint a legutóbbi kommentjéből kiderült, a kérdező esetében nem erről van szó.

2019. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
28%

Én ismerek egy anyukát aki nagyon keveset iszik, egyszer az egyik KRESZ órán nagyon kellett pisilnie akkor kérdeztem rá, hogy sok vizet iszik e, azt mondta hogy nem, max egy pohár naponta.

Ja, amúgy még él.

2019. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

"sok vizet iszik e"

ja, meg 4 üveg sört

2019. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
57%

Az egészségeddel játszadozol, sőt az a csoda hogy nem ájultál el. Felhalmozódik a testedben a rengeteg méreganyag, nem tud tisztulni tőlük a szervezeted. Továbbá bizonyítottan kihat az agyműködésre a dehidratáltság.

Soroljam még?!

2019. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%
Kb egy hét alatt iszok meg egy liter vizet,mégis élek így közel a 40-hez,sőt még beteg sem vagyok.Mondjuk fogyni ettől nem lehet,nem is ezért nem iszok,csak simán utálom a vizet.
2019. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%

" közel a 40-hez"

40-es IQ-hoz?


nyilvánvaló, hogy heti egy liter víztől nem lehet életben maradni.


ebbe az egy literbe bele van számolva a kenyér, leves, élelmiszer és tej, kávé, tea, szörp, üdítő, innivaló víztartalma is?


kétlem.



attól, hogy nem tiszta víz formában viszed a szervezetbe, attól még víz marad.

2019. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!