Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni ennyit? 18L

Hogyan tudnék leadni ennyit? 18L

Figyelt kérdés
62kg vagyok,és 50-re szeretnék lefogyni,úgy hogy amit leadok az rámenjen a fenekemre..
2019. dec. 14. 11:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2019. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez aranyos elgondolás, de ilyen nincs.
2019. dec. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

te tényleg 18 éves vagy és ennyi idősen ez egy komoly kérdés?

vagy csak unatkoztál?

2019. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez komoly kérdés,mi szerinted ebben a nem komoly?
2019. dec. 14. 11:46
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Te is csak a fészbúkon meg az instán élsz, igaz? Egy tudományos oldalt el sem tudnál olvasni. Pedig kellene. Gőzöd sincs a testfelépítésről, arányokról?
2019. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Jól fogsz kinézni 50 kilósan 12 kilónyi zsírral a fenekeden. Hiszen te mondtad hogy amit leadsz(zsír) oda menjen.
2019. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudod a zsírt a tested egyik részéről a másikra irányítani. Ha fogyni akarsz, kevesebbet kell enni, többet mozogni. Havonta 2 kg fogyás az ideális, tehát neked kb. fél év alatt reális célkitűzés az 50 kg. Nyárra. Ha a fenekeden szeretnél változtatni, akkor izomnövelő edzést és étkezést javaslok, de ez nem fog menni fogyás közben, és nagy izomnövekedésre amúgy sem számíthat egy nő. Inkább próbáld elfogadni olyannak, amilyen!
2019. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

3-as vagyok, az a nem komoly, hogy 18 évesen kicsit több fogalmat lehetne az élettani működésről.


ha Kardashian-feneket szeretnél, elárulom, hogy neki odaműtötték azt a méretet, nem a derekáról irányította át saját maga a zsírt.


ha egyéb fitnesz-modellek fenekét nézed, az övéké pedig azért formásan gömbölyű, mert rengeteg munkát raktak bele abba, hogy izmot építsenek oda. izmot! az ad ott formát.


és még ha nem is fitnesz-modell az illető és van is felette zsír, akkor is van alatta izom, mert akinek nincs elegendő, az csak plötyi, szétfolyó fenékkel rendelkezik (vagy olyan szupergenetikája van, hogy kiálló, gömbölyű feneke van nagyrészt zsírból is)

2019. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem is tudtam, hogy van ilyen.


Én a leadott kiloimbol a mellemre akarok.


:))))

2019. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
17%

Szegényt itt fikázzátok. Pedig nem is tudjátok a testfelépítését, lehet, hogy túl alacsony és így molett a testalkata, de ezt csak feltételezem.

Kedves kérdező! Megkérdezhetem hány centi magas vagy?

2019. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!