Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilót mennyi idő alatt...

15 kilót mennyi idő alatt lehet leadni? TE mennyi idő alatt adtál le ennyit? Tapaszalatok?

Figyelt kérdés
én olyan 3 hónapra saccolnék..moost kérlek hagyjátok ezt a heti 0,5 kilót..18/L (nem vagyok kövér) TAPASZTALATOK ÉRDEKELNÉNEK!!!

2013. jan. 6. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
3 honap alatt lehetseges, ha legalabb heti 4x sportolsz intenziven, teakat iszol, es lenyegesen kevesebbet eszel, mint a szuksegleted. De ez meg egy egeszseges hatar szerintem. Igyal sok zold teat, egyel feherjet, es iktass be egy beltisztitast az elejen es a vegen. En regebben fogytam ennyit, de mar nem emlekszem pontosan mennyi ido alatt. Viszont a lenyege az intenziv mozgas, es a kevesebb eves volt. Ezen kivul persze meg szedj vitaminokat, es vannak fortelyok amelyeket be lehet vetni ha mar az alap meg van. Amugy 168 cm hez voltam akkor 70 kg, es 54 re fogytam le nem tul hosszu ido alatt.
2013. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 3 hónap alatt adtam le.
2013. jan. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszintén nekem volt legalább fél év, de utána 1kg se jött vissza ! sőt...
2013. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap itt is, de én kövér vagyok. :D
2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én 3 hónap alatt fogytam 15 kilót.

Tudom, hogy nem egészséges, de közben meg sem mozdultam, csak kevés kalóriát vittem be. Ne így csináld, mert utána szinte minden visszajött.

Most megint fogyókúrázom, de ezúttal már okosabban, mozogva.

2013. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok!Zöld kéz.:) énis leadnék ennyit mert kb ennyit híztam fel..remélem március végére,április elejére már jobban leszek.
2013. jan. 8. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs az offért. Utolsó! Hogy jöttek vissza a kilók, fogyót abbahagytad és utána már egyáltalán nem nézted, hogy mit eszel?
2013. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Utolsónak!

Nem, utána is figyeltem arra, hogy mit eszek. Nem diétás dolgokat ettem (abonett, kefír), de nem is zsíros, cukros, hízlaló ételeket és semmiből nem ettem sokat, mégis visszahíztam pár hónap alatt.

2013. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!