Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyon gyorsan akar...

Ha valaki nagyon gyorsan akar lefogyni 6 kilót megteheti nem evéssel 2 hétig?

Figyelt kérdés
Vizet, rostos rarancslét inna 2 hétig, mellé szedne vasat, c vitamint, szelént és magnéziumot a szíve és haja miatt. Amint lejött a 6 kiló, óvatosan ráállna az alap kalóriákra (kb. 1500), megfelelő makrókkal, kevés szénhidráttal. Kivitelezhető szerintetek?
2019. dec. 23. 10:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a koplalás oka, hogy összemenjen a gyomra, ugyanis most bármi bekeférne, a kilók meg repülnek fel. Ha látna egy zsírmentesebb testet, könnyen tudná tartani magát rendes evéssel, nem falásokkal.
2019. dec. 23. 10:08
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Biztos meg lehet tenni, csak nincs értelme. Olyankor koplal a test, utána pedig átáll gyűjtögetőbe. Azt a kevés kalóriát mind be fogja épiteni, amit beviszel. Én azt javaslom, 2-3 napig vedd vissza csak a mennyiséget minimálisra, ez alatt összeszűkül a gyomrod és ezután rá lehet állni a normál diétára.
2019. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Megteheted, de nem célszerű, és veszélyes is. Nem célszerű, mert ennyire intenzív fogyásnál a szervezeted kénytelen lesz komolyabb hozzányúlni az izmaidhoz, amit, gondolom, nem akarsz leépíteni. Veszélyes, mert nagyon kevés tápanyag esetén könnyen rosszullét, ájulás következhet be, de a minimum az, hogy gyenge leszel, fáradékony, rosszkedvű.
2019. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs értelme.
2019. dec. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
"rostos narancslé" == sok-sok gyorsan felszívódó cukor és semmi más. Cikkcakkozni fog tőle a vércukorszinted és megakadályozza a normál zsíralapú üzem kialakulását.
2019. dec. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Persze,max belehal. 😊😊😊
2019. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Persze, simán! De nem bolti "rostos narancslével", hanem frissen préselt zöldség-és gyümilevekkel és úgy hívják a folyamatot, hogy léböjt.


Ez megszabadít a szénhidrátfüggőségtől is.


De 10-11 napnál tovább én nem ajánlom, annyi idő alatt is lemegy a 6 kiló - bár nem mindegy, hogy mennyiből.

2019. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Thoughtful ***** válasza:
69%
Ha 3 napig 500kcal-nyi ételt eszel és nem főtt kaját hanem pl szendvics müzli azzal már szűkülni fog a gyomrod sokat
2019. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Épp tegnap néztem egy dobozos 250g-os zsírszegény túrót a Pennyben.

100 k-kalória van benne 10 dekánként. Ezt még bedobhatod az étrendedbe.

2019. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
53%
Szerintem hülyeség. Ha két hétig koplalsz akkor annak az lesz az eredménye hogy a 4.-5. napra összeesel és mehetsz a kórházba.
2019. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!