Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,162 cm...

13 éves lány vagyok,162 cm magas és 57 kg. Szeretnék szeptemberig (iskolakezdésre) megszabadulni 2-3 kg-tol. Hogy csináljam? . Nemtudom jo-e lenne így az edzéstervem. :

Figyelt kérdés
Heti 4x futok 20-25 percet.Konditerembe járok heti 3-4 alkalommal,(minden másnap)ahol 40 percet biciglizek és 1 ortár tornázok....minden nap megcsinálok 300 hasizmot (ez hamarabb segít a has formálásában? )
2010. júl. 20. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha ennyit sportolsz, akkor az nagyon jót fog tenni ;)
2010. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Helyes étkezéssel lazán leadsz 2-3 kilót ezzel az edzéstervvel. De ez a gyakorlatban is működik? 19/F vagyok, de ez nekem is megfelelne egy kiadósabb erőnléti edzésnek, ha éppen jó formába akarok lendülni. Nem sok ez egy kicsit egy 13 éves lánynak?
2010. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A sportolás jó lehet, de ez egy kicsit soknak hangzik ennyi idősen...
2010. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi a sok ebben heti 4*20-25 perc futás

heti 3-4* 1 óra torna

heti 3-4* 40 perc bringa

napi 300 hasizomgyakorlat


egy 13 évesnek, ha nem egy hájas, edzetlen kismalac ezt simán kéne tudnia....csináld csak nyugodtan ;) hajrá, de szeptemberben se hagyd abba

2010. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az Isten szerelmére tanuld már meg hogy nem "bicigli" hanem BICIKLI, annyi ilyen marha van aki az alap szavakat nem tudja helyesen leírni....
2010. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

16:07 mi nem sok e nekem?

Tudom hogy kovér vagyok épp ezért szeretnék lefogyni és tartani a súlyomat..és koxia válaszokat

2010. júl. 20. 16:24
 7/11 A kérdező kommentje:
de napi 300 hasizommal eltunik a hasamrol a felesleg szeptemberre?
2010. júl. 20. 16:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsnátat nemtehetek rola hogy nemtudom olyan jol a helyesírsát mivel hogy szlovákiában élek és szlovák iskolába is járok......és amúgy is nem azt kértem hogy a helyesírásomat kritizáld.és még1x BOCS ha te ettol jobban érzed magad akkor ugy írom hogy BICIKLI....csak azt nem értem hogy fogyásnak mikoze van a helyesíráshoz?
2010. júl. 20. 16:30
 9/11 anonim ***** válasza:

A fogyás és a helyesírás? Hát ezen a fórumon nagy divat az embereket leszólni a helyesírás miatt, miközben semmi értelmeset nem szólnak a témához.


Érdemes lenne gyökeresen megváltoztatni az étkezésedet, nem tudom milyen lehet, de mindenképpen egészséges étkezésre állj át. Tapasztalatom szerint egészséges táplálkozás mellett bármilyen mozgás megfelel, és jó alakod lesz.


Én reggelizek bőségesen ekkor valami zsemlefélét is vagy műzlit, rendes ételt ebédelek (neeem Meki, meg Burgerbigyó hanem hús zöldséggel, valami leves, vagy főzelék, tehát normál, emberi kaják) és a vacsorám már csak egy kis gyümölcs vagy joghurt vagy egy pohár tej.


Vezetem a háztartást napi 8 km-t gyalogolok minimum (munkába menet) és ezen kívül is van elintézni valóm. Nekem -10kg-ot jelentett anno hogy busz helyett gyalogolni kezdtem.


Aerobic-ra járok, hogy formásodjak, nagyon bejön, jó a társaság, jók a zenék, élvezem.


Most már meg vagyok elégedve magammal. :) Egy év alatt rendbe jöttem és nem hajtottam túl magam, nem éhezem, nincs jo-jo meg túledzett test és hullafáradtság. :D

2010. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem diétázol a hasizom mellé, nem fog semmi látszódni, mivel a háj eltakarja az izmaidat, úgyhogy figyelj az étkezésedre is:)
2010. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!