Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le a súlyomból?...

Hogyan adjak le a súlyomból? Mi lenne a leghatékonyabb mód?

Figyelt kérdés

174 centi vagyok, és 80 kiló. Nem vagyok dagadt, a hasamon van egy kis felesleg, amit le akarok dolgozni, csak mivel nem vagyok egy edzőterembe járós figura, így nem tudom, hogy milyen módszerrel tudnék csökkenteni a súlyomon. Illetve mire figyeljek, mit egyek? Kinek mi a tippje?

22F


2019. dec. 24. 17:36
 1/7 anonim válasza:
81%
Kevesebbet eszel, többet sétálsz/gyalogolsz/futsz. Nem iszol kólát.
2019. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
kevés szénhidrát + aerob edzés. Tehát főleg húst és zöldséget egyél.
2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
35%
Rá keresel Youtobe-on olyan edzésekre, amik a hasadról viszik le a felesleget. Ezek kb negyed órás edzések, vagy még annyi se, és tényleg - bár nem tudom, hogy eszel e -, de ne egyél annyi édességet. Néha egy-kettő belefér, de ha meg is eszel valamennyit azt becsületesen dolgozd is le.
2019. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Helyi fogyás továbbra sincs.

Kontrollált étrend és aerob mozgás. Az hogy pontosan mit és mennyit, azt a jelenlegi állapotod függvényében kell meghatározni

2019. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az ünnepek után dolgozni fogok rajta.. Most sok a bejgli :)
2019. dec. 25. 00:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a kólát nem szeretem, cukormentes üdítőket szoktam inni. Az mondjuk igaz hogy keveset mozgok, a busz pont a melóhelyem előtt rak le, itthon meg punnyadok szinte mindig...
2019. dec. 25. 00:59
 7/7 anonim válasza:
20%

Én 16 kg-t fogytam 6 hónap alatt. Ne nagyon egyél.

De már el is cseszted, szerintem... A " majd"-dal

2019. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!