Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az edzésem különböző...

Ha az edzésem különböző napokon és különböző napszakokban van, az nem nagy baj, nem? Illetve a kívánt hatás elérése után mennyire kell szigorúan venni az edzést, hogy megtartsam az eredményt?

Figyelt kérdés
Van olyan nap mikor reggel érek rá, máskor délelőtt, van hogy kora délután, máskor csak este. És nem mindig fixen ugyanazon a 4-5 napon, hanem ez is hetente néha változik. Ez nem nagy baj, ha nincs benne nagyon pontos rendszer? És ha elértem a kívánt eredményt, mennyire kell intenzíven edzenem? Elég lenne akkor mondjuk heti két alkalom?
2019. dec. 27. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem testépítés kategóriába akart menni?
2019. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt sokkal értelmesebbek az emberek tapasztalataim szerint.
2019. dec. 27. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:

itt értelmesebbek az emberek muhaha :D:D


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..


nem számít amúgy.

2019. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Láttam azt a kérdést, szerintem nagyon is értelmesek a válaszok. A sport témakörben nekem elég lekezelőnek tűnik az emberek többsége.

Köszi!

2019. dec. 27. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mikor edzel, lényeg, hogy a sportot beilleszd a napirendedbe. Fogyókúra szempontjából a mozgás fontos (akár séta, torna, futás), de az eredményt az étkezés befolyásolja döntően. Az izom építés egy teljesen más kategória, egy magasabb fehérje tartalmú hízlaló diéta.
2019. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindegy. Neked meg nem a megélhetésed múlik a jól karbantartott testen, nem kell rágörcsölnöd.
2019. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!