Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt mit vigyek reggeli...

Diéta alatt mit vigyek reggelire suliba?

Figyelt kérdés
Most szeretném januárban elkezdeni, de nem igazán vagyok járatos a témában. Lány vagyok. 165 cm 80kg
2019. dec. 28. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Elöször is egy "diéta" nem ér semmit, csak egy ideieg kínzod magad, esetleg lefogysz valamit, aztán meg visszahízod, ha abbahagytad.

Szóval nem diétában gondolkodj, hanem életmódváltásban, olyan étrendet meg mozgásformákat keress, amit életed végéig tudsz tartani, ugyanis csak így érhetsz el tartós eredményt!

2019. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a zabkása nagyon bevállt. Előző este kiméregetem a zabot, joghurtot, mogyorót, gyümölcsöt, berakom egy csatosedénybe, reggel csak kiveszem a hűtőből, összekeverem és eszem.

Néha szoktam még purpur kenyér +mogyoróvaj (saját készítésű, csak mogyoró van benne) + cukormentes lekvár kombót enni, ezzel elvagyok fél napig is, nagyon laktató.

2019. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

ne egyél.

hello szia szevasz :)

tojás káposzta vagy hús és káposzta és egynap kétszer kaja

2019. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz, eddig mit vittél, milyen diétára gondoltál?

Azért adok pár tippet: főtt tojás/sajtkockák/kőrözött nyers feldarabolt zöldségekkel, ezeket váltogathatod is. Rakhatsz be még (arra az esetre, ha később még megéhezel) egy doboz kaukázusi kefírt is, mellé 1 gyümölcsöt, esetleg valamilyen magot (pl. egy marék diót, mandulát). Ezeket nem muszáj megenni, ha nem vagy éhes, jó lesz uzsonnának is.

2019. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!