Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FOGYÓKÚRÁSOK! Tanulók/dolgozók...

FOGYÓKÚRÁSOK! Tanulók/dolgozók, Ti mit visztek reggelire suliba/munkába?

Figyelt kérdés
Én nem igazán tudom megoldani,hogy kenyérmentes étrendem legyen,mi mit visztek? Egész napos ètrendet is írnátok?

2015. márc. 7. 21:44
 1/9 anonim válasza:
Én szeretem a gyümölcsöket, általában almát szoktam vinni 2-3 darabot, esetleg narancsot, grapefruitot + egy csomag puffasztott rizset/búzát vagy abonettet.
2015. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Én csinálok pirítóst, sütök tükörtojást és mellé zöldségek. Ez a reggeli. Ebéd amit anyu főz, csak diétásabban és kevesebbet. Pl. Csirkepörkölthöz csak egy kis tésztát vagy nokedlit egyél

Vacsora általában gyümölcs, esetleg joghurt (natúr). Én ezeket szoktam enni. És persze ne felejts el mozogni minden nap csak 20 percet! Sokat segít! :)

2015. márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" kenyérmentes étrendem legyen "


fogyizás alatt is nyugodtan ehetsz kenyeret ,csak ne egy kilót mindennap,

2015. márc. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kb fél 7kor indulok itthonról előtte eszek sajtot meg salátát, aztán azzal elvagyok délig. Most lehet salátát vinni fogok magammal. És akkor korán nem kell ennem.
2015. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel mindig nagy bajban voltam, ezért az esetek többségében a reggelim "normál" szokott lenni, tehát egy szendvics.

Egyébként szerintem gyümölcs, saláta, puffasztott rizs, joghurt vagy kefir simán megoldható. :)

2015. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Otthon reggelizek (jogurt + erdei gyümölcsök turmixolva).

A suliba viszek 1-2 banánt vagy almát tízóraira/uzsira.

Ebédre 1 nagyobbacska adag salit.

Vacsizni otthon szoktam vagy valami főttet vagy salátát ismét.

Az utolsó étkezésem a vacsiutánivacsi ami általában 1-2 tojás.

2015. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Barna kenyér, benne sonka, uborka, nagyon pici vaj

Egy nagy alma


Kenyeret bátran ehetsz, de ne fehéret!

2015. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itthon reggelizek, ebédet viszek munkahelyre. Zöldséget, gyümölcsöt, meg valami kis meleg kaját.
2015. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is otthonn reggelizem, ami ált. kiadós, vagy rántotta, virsli, melegszendvics, sima szendvics, pirítós, zabpalacsinta, stb.

Suliba attól függ, meddig vagyok, ha korán végzem (dél körül) egy adag kaját viszek, mondjuk gyümölcsöt, müzliszeletet, stb. és aztán otthon még kétszer eszem, vagy ha tovább vagyok akkor még egy szendvicset (TK lehetőleg, sonka, sajt, zöldség), és akkor már csak vacsorázom otthon. Vacsora ált. főtt kaja, mert ebédelni nincs időm rendesen.

MOndjuk én már nem fogyózom annyira keményen, pár kiló még lemehetne de amúgy inkább a súlytartás a célom.

2015. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!