Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kg súlyfeleslegből márciusi...

40 kg súlyfeleslegből márciusig mennyit tudnék leadni? Lehet az már látványos fogyás?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Kb. 5 kilót. Az még nem lesz túl látványos.
2020. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%

Adatok? Így nehéz megmondani.

Én 2 éve márciusban 84 kilós voltam. Júniusra 70re lementem. Szóval 3 hónap alatt 14 kiló. Persze ehhez kellett a diéta és a sport.

Most 60kg vagyok a 164 centimhez. Itt meg 10 kiló mínusz másfél év alatt. Voltak stagnálások, csalások, de mégis lement. 75nél kezdték el látni az emberek a változást.

2020. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mit vagy hajlandó tenni érte, akár 15-20 kg mínusz is lemehet, ha bevállalod, hogy napi két órát sportolsz (pl gyors tempójú séta futógépen és úszás), heti 1-2 szaunával, és masszázzsal, hogy a bőröd is szép maradjon,
2020. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Az egészseges maximum 7- 8 kiló március elejéig. De ugye lesz víz és salakanyag, plusz a nagyobb felesleg miatt az elejen gyorsabb a fogyás. Szóval szerintam olyan 13- 14 kg súlyvesztes érhető el, de ebben már benne van a víz is. Viszont ha 40 kg súlyfelesleged van, akkor a teljes folyamat úgyis hosszabb lesz, tehát ne csináld túl drasztikusan a váltást, nehogy belebukj. Márpedig ilyen gyors fogyáshoz keményen küzdeni kell.

És igen, lehet látvanyos ennyi idő alatt

2020. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

6-8 kg is lemehet akàr. Egyénfüggő. Szerintem 25-30 kg körül lehet màr làtvànyos. Anno én 35 kg fölöslegből 25- öt fogytam mire làtvànyos lett a vàltozàs. Akkor rossz módszerrel csinàltam, tarthatatlan volt, visszaszedtem, sőt, még pàr jojóeffektussal sokkal többet is.

Tavaly vàltottam életmódot, 10 hónapja. Most -33 kgnàl jàrok de még nem làtvànyos mert túl sok a felesleg.

2020. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

40kg súlyfeleslegnél már azzal, ha visszaveszel a szénhidrátból, visszaveszel a sóból, es megiszol annyi vízet, hogy minden 20kg-odra jusson 1liter naponta, ez esetben annyi kötött víztől megszabadulsz, ami már önmagában látványos...

Nálam ez ano 130kg -al 1het alatt 11kg ot jelentett... ezután állt be az 1-2heti 1kg fogyás megfelelő szálkásító étrenddel.

2020. jan. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól csinálod, a hasad ennyi idő után már lehet látványosan kisebb.
2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Én 8 hét alatt 8 kg tiszta zsírt adtam le.

Rajtam összesen kb. 10-15 kg felesleg volt mikor kezdtem. Minden a mozgás mennyiségétől, a tápanyag mennyiségétől, arányától függ és persze tőled. Mindent bele!

2020. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!