Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Közel 130kg-ról hogyan fogyhat...

Közel 130kg-ról hogyan fogyhatnék le 75-80Kg-ra?

Figyelt kérdés

Fiatal 20-as F vagyok :/

Tudom gáz, de még annyira nem látszik, inkább hasam van, de a helyzet tarthatatlan.



2020. jan. 4. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2020. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
175
2020. jan. 4. 21:38
 3/11 anonim ***** válasza:
diéta, edzés. Mi a kérdés?
2020. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azért még várj az edzéssel előbb dobj le egy húszast, de a diéta menjen. kezdj 2000 kcallal
2020. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy ilyen súllyal, mennyi idő lenne intenzív fogyással a kívánt súly elérése.
2020. jan. 4. 22:52
 6/11 anonim válasza:
probaltad mar h kevesebbet eszel?
2020. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
kb 2 év
2020. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50- 55 kilót 2 év alatt kényelmesen le lehet adni.
2020. jan. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok idő főnök, évek. Jó időfutásban égésegesen 2év

Én őket néztem és rengetek hasznosat mondtak


Youtube:

Dr. Sten Ekberg

Dr. Eric Berg

2020. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2013ban 130+kg voltam, ma 78-82közt ingadozom.

Legnagyobb részben az étrenden múlik minden. Itt van 2 cikk, az alapokat nagyon jól leírja:

[link]


[link]


Az első cikknél ne ijedj meg, hogy úgy kezdődik, hogy nőknél... konkrétan azt a cikket egy nő írta nőknek, de minden egyes szava ugyan úgy igaz a férfiakra is.


Annyit hozzátennék, amennyiben nincsenek testépítési szándékaid, teljesen felesleges annyi fehérje amit a cikk ír, 1-1.5gramm*testtömeg bőven elég.

+ ne a jelenlegi súlyoddal számolj, hanem a célaúllyal.

Az elején macerás megtervezni egy étrendet ezek alapján így jó alap a csirke-rizs-zöldségköret, de aztán ahogy belejön az ember, bármilyen ételt meg lehet tervezni kreálni eiétásan a pacalpörkölttől a hamburgeren át a csokitortáig mindent... a lényeg, hogy hetente kb ugyanabban az időben állj mérlegre, és ha többet fogytál 1kg,nál, akkor növelj a szénhidrát adagon, ha kevesebbet, akkor csökkents. Az első hetekben pedig ha betartod az étrendet, es annyi vízet iszol amennyit kell, ne ijedj meg, rengeteg kötött víz távozhat a szervezetből, konkrétan nekem az első heten 11kg víz lement.


Kezdetben egy szobabiciklit vettem, egy egyszerű 5000ft-s vacakot jófogáson, semmi extra nem kell, lehessen tekerni és kész, nem kell rá pulzusszámláló, meg 70fokozatú nehézségállítás semmi... a lényeg, hogy tekerni lehessen... ezzel adtam le az első 30kg-ot... mégcsak ellenállása sem volt, csak tekertem ahogy epp jólesett. beallítottam a tv elé, benyomtam egy sorozatrészt az aktuális kedvencből, aztán amíg ment addig tekertem, ezt ha tehettem minden nap, de legalább heti 3*40-50perc...

Mai eszemmel már nem szobabiciklit vennék, hangos, csörög zörög, idegesítő... sztep pad... beteszem ugyan úgy a tv elé, fellép, lelép, tempósan váltott lábbal, gyakorlatilag 40 perc alatt pocsolya van alattam...

Kb 95kg nál lett a minden napos küzdelemből valódi mozgásvágy, akkor kezdtem el futni, illetve vettem egy kajakot és evezek a balcsin szezonban. Télen csak futok és girjázom saját testsúlyos edzéssel kiegészítve.

4*10km futás megvan hetente,

2013ban, kb 15 métert tudtam egyben lefutni 26 évesen, attól is úgy éreztem a szívem, hogy mindjárt meghalok.

2020. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!