Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék gyorsan sokat?

Hogyan fogyhatnék gyorsan sokat?

Figyelt kérdés
13 èves vagyok 170cm és 60kg úgy érzem ez nagyon sok és fogyni szeretnék.

2019. jún. 17. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan sokat? Sehogy. Ez nem így működik.
2019. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gyorsan, sokat sehogyan se fogyjál, mert az megviseli a szervezeted, az idegrendszered és a bőrödet is. Fogyni megfontoltan, szépen lassan, módszeresen lehet. Étrendváltás, életmód váltás.
2019. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan sokat sehogy.


Belebetegedhetsz, vagy ha mákod van, akkor "csak" azt fogja hinni a szervezeted hogy nincs táplálék és ezért éhezel (a testednek nem tudod bemesélni, hogy "figyu, széles vagy, használd fel a tartalékodat")


Helyette lesz egy pánikreakció, és az életbenmaradás érdekében elkezd őrült módon raktározni ("ma mákunk volt, ki tudja mikor lesz megint kaja" alapon) és ha csak egy kis adag ételt is eszel, azt a tested zsírként fogja tárolni.


Ergo, hízol tovább.


Amúgy jó magas vagy, nem hinném hogy 60 kg olyan sok lenne.


Azt ajánlom, fogyókúra helyett inkább válassz egy finom, számodra megfelelő diétát, és kövesd azt.


Emellett fontos a rendszeres mozgás is.

2019. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ezzel a sullyal nem vagy megelegedve, sportolni kene, nem dietazni. Nem vagy kövér.170 cm-hez a 60 kg teljesen jo.

En anno 13 evesen ugrókötelezéssel fogytam le, nem a sulyom miatt, hanem mert szerettem csinalni. Elegge tulsulyos voltam, de ettől fogytam es jo alakom lett. Azt ajanlom te is keress magadnak valami mozgasformat, amit szeretsz csinalni (pl.futas, görkori,tanc,foci,kosarlabda, akarmi).

2019. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Heti 5x2órát edzem szóval szerintem nem a aportolás lehet a baj.
2019. jún. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!