Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ilyen tapintatlanok az...

Miért ilyen tapintatlanok az emberek?

Figyelt kérdés
Ha valaki lefogy, vagy felszed miért kell megkérdezni? Nem gondolnak bele az emberek, hogy a másiknak ez rosszul eshet, és lehet valami háttere a fogyásnak/hízásnak?
2020. jan. 9. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Az emberek többsége ilyen... Mindenàron szükségét érzi hogy közölje a gondolatait/ véleményét, még ha nem is kérdezték. Felesleges értelmet keresni ebben, mert nincs. Én se értem minek kell megjegyzéseket tenni a màsikra, aki hízott vagy fogyott az tudja is magáról. Innentől minek az egész? Nekem is fura. Plusz mindenkinek a magànügye. Egyesek ezt nem érzik àt, butàk/ meggondolatlanok. Aki meg egyenesen bunkó az szànt szàndékkal az. Ez van.
2020. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%

hát valahogy úgy, ahogy egyes is írta.

Én nem tudom, honnan szedik ezt, akármibe beleszólni, megjegyezni.

2020. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem mindig megjegyzéseket tesznek, ha csont sovány voltam azért (miért nem eszel, egyél többet), amikor meg elkezdtem edzeni és felszedni, akkor meg azért. Most el volt törve a lábam, és sajnos pár kiló felment, és egyböl megy a cseszkedés, közben tisztában vannak vele, hogy 2-3 hónapon keresztül mozogni nem tudtam jóformán, aztán azt mondják, "jaj ez a karácsony megtette a dolgát"
2020. jan. 9. 12:32
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Azért mert hagyod magad.

Miért nem válaszolsz vissza?


Nálatok nem volt mit enni?


Ha valaki bunkó akkor én is.

2020. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem az emberek tapintatlanok, csak te vagy túl érzékeny. Gondolom a "nincs meleged?" vagy a "nem fázol?" kérdésekbe is olyan dolgokat látsz bele, hogy lelki sérülést okoznak neked.
2020. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

A nem fázol tök más jellegű, mint amikor az ember külsejével meg dolgaival foglalkoznak, nem a kényelmével.

Pl szomszédságból egy nő, akivel kb akkor beszélek, ha erre jön 3 havonta....

hova mész??

lány: milyen piros az arcod? (sétáltam, melegem volt)

híztál...


semmi köze, de az ember úgy ledöbben a pofátlanságtól, hogy nem tud mit mondani

2020. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

szerintem az nem mindegy hogy : hogy mondja az illető.

Én is szoktam olyat mondani másnak hogy: "fogytál? dejól nézel ki." ebben szerintem semmi rossz nincs.


és megint más az ha valaki azt mondja : úristen hogy nézel ki! - szedjėl már fel pár kilót


mert az utóbbi az tényleg bunkó dolog

2020. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is ez volt amikor soványra fogytam mindenki cseszegetett, hogy egyek és ezért elkezdtem enni. Most meghíztam, de még így is a normális súly alsó határát léptem át. Anyukám viszont azóta többször mondja, hogy milyen husi lettem. Tudom, hogy csak örül, hogy végre eszem normálisan újra, de ettől csak rosszabbul érzem magam.
2020. jan. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nyilván nem kedvesen mondja, hogy híztál...úgy állította le az anyja, hogy majd lemegy...
2020. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Az emberek szeretnek kommunikálni egymással. Ha te nem vagy erre vevő, az nem az ő hibájuk.
2020. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!