Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki személyre...

Vásárolt már valaki személyre szabott étrendet a fittétrend.hu weboldalon?

Figyelt kérdés
Pár napja nézegetem a weboldalukat, és egyelőre nekem úgy tűnik, hogy ez nem valami újabb nem működő csodadiéta, hanem valódi egészséges étrendet lehet kapni tőlük. Szeretném megvenni, mert most akciós, és elég jó áron van, de kíváncsi vagyok, hogy van-e valakinek tapasztalata vele? Pontosan mit kap, aki vásárol? Megéri?

2020. jan. 12. 12:11
 1/2 anonim válasza:

3 hete vásároltam tőlük étrendet, és nagyjából követem is az előírtakat (azért nem mindig sikerül.. :P) Korábban vettem jóval drágábban étrendet, de igazából az sem volt jobb, úgyhogy szerintem árban abszolút megéri. Vásárlás után be tudsz lépni, emailben kapod meg hozzá a jelszavadat, és ott a weboldalon látod az étrendedet. 4 hetes étrend, ha rákattintasz egy kaja nevére, akkor bejön a receptje az össztevőkkel és h miből mennyi kell. Ami tetszik, h van heti bevásárlólista is, mondjuk elég hosszú, nehéz kibogarászni, mi van otthon és mi nincs :)


Van egy menüpont, azt hiszem PDF a neve ott le tudod tölteni az étrendedet kinyomtatható formában is. Bár elég hosszú, nekem 52 oldal, de kétoldalasan nyomtatva nem rossz. Mondjuk én a weboldalon szoktam nézegetni, egyszerűbb mint elővenni a nyomtatottat. Van fent néhány edző videó is, kb 15 gyakorlattal, amik tényleg elég jók, én itthon heti 3-szor meg is csinálom, kb 20-30 perc az egész.


Csodát ne várj, mondjuk is ígérnek, inkább egy kis életmódváltást igényel a dolog :) Nekem 4 kiló lement így a 3 hét alatt, és jobban is érzem magam. Mindenképp folytatni fogom. Hajrá! :)


29/L

2020. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem bejött, 2szer egymás után végigcsináltam az étrendet, annyi, hogy hétvégente nem mindig tartottam be, meg 1-1 vacsi, étterem alkalmával, de ha 80%ban jól csinálod, akkor hozni fogja az eredményt! Sokmindennel próbálkoztam már többkevesebb sikerrel, de véleményem szerint a fitétrend.hu működik, nekem legalább is bevált. ez nekem 10kg mínusz volt most a 2 hónap alatt, és nem is jött vissza (még). Persze nem is eszek összevissza, nagyon sok recept megmaradt az életemben az étrendből, és most is azokat eszem, de már nem figyelek annyira oda a mennyiségek méricskélésére, de így is tartom a súlyom már néhány hete.. Szerintem megéri belevágnod!
2020. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!