Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy életmódot akarok váltani?

Figyelt kérdés
Már kb. fél éve életmódot szeretnék váltani, mert most elég kövér vagyok, nincs önbizalmam, minden nap szenvedés így nekem.. Sokkal boldogabb lennék, ha egészségesen ennék, mozognék, fogynék. Viszont a szüleimnek valamiért nem merem elmondani, de így meg nem megy. És nem tudom, hogy mi okom van félni, de valamiért egyszerűen nem megy, hogy elmondjam nekik. Még nyáron megpróbáltam úgy, hogy a szüleimnek nem szóltam, csak egészségesebb kajákat kértem a boltból stb, kb két hétig ez volt, de nem tűnt fel nekik, és mindíg hoztak olyan egészségtelen kajákat mellé, amiket nem is kértem, szóval így vége is lett. Hogyan tudnám nekik elmondani? Illetve mitől félhetek ennyire?
2020. jan. 13. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Azt ne felejtsd el, hogy hiába hoznak egészségtelen kaját, azt te magad tolod be és gondolom nem kötözne ki és tömik beléd...
2020. jan. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél egyszerűen erőt magadon és mondd el nekik. Hangsúlyozd ki, hogy nem éheztetni akarod magad, csak más ételeket szeretnél enni.
2020. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!