Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik jobb dieta szempontjabo...

Melyik jobb dieta szempontjabol? (csalokaja)

Figyelt kérdés

Melyik a több kaloria?

Egy ettermi mennyisegű tál jokai bableves tejfollel, vagy egy mekis sajtburger+kis burgonya



2020. jan. 14. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csaló napot tartasz, teljesen mindegy, mit eszel, nem fog befolyásolni semmi, ha a többi napon tisztességesen betartasz mindent.

Ha nekem kellene választanom, akkor az előbbire szavaznék, de nem a kalóriatartalma miatt, hanem mert sokkal több hasznos tápanyagot tartalmaz, plusz utálom a gyorskajákat, így számomra finomabb is. A mekis dolgokat pálmazsírban sütik, ami erős allergén, én is allergiás vagyok rá, fáj tőle a gyomrom és néha ekcémás is leszek tőle.

2020. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu


Én a sajtburgert választanám. Ez az egyetlen a Mekiben, amit szeretek és néha megkívánom. A bablevest viszont nem szeretem. Szóval nálam az döntene, hogy melyikre vágyom. Egyébként egyik sem olyan rengeteg kalória. Egy sima, nem csalónapba is belefér, attól függően, hogy még mit eszel aznap.

2020. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jókai bableves:

ebből van többféle is

- egy adag, 500 g, 750 kcal

- egy tányér, 400 g, 384 kcal

Sajtburger és kis burgonya: 541


Akár mindkettőt megeheted :)

2020. jan. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csalsz, akkor legalább olyat egyél, ami jólesik. Szóval ez alapján válassz, ne a kalóriatartalmat nézd. Én például nem igazán szeretem a gyorskajákat, és nem vagyok különösebben nagy leveses sem, úgyhogy biztos valami mást keresnék ezek helyett.
2020. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban esik/jobban "hiányzik". (A csalónapos diétás koncepcióban épp az a lényeg, hogy ne úgy legyél vele, hogy "még most sem ehetted pedig szeretted volna")
2020. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bablevest simàn eszem csalónaptól függetlenül bàrmilyen tésztaféle nélkül , tehàt ilyen esetben a mekit vàlasztanàm. Viszont nem sajtburgert ( nem szeretem),hanem mcfarmot, krumpli nélkül mert szerintem a mekiben az ehetetlenül rossz. Inkàbb hazahoznàm a szendvicset és itthon sütnék hozzà zöldfűszeres sültkrumplit. Mi a férjemmel amúgy is így szoktuk. Évente 2-3 alkalommal hoz haza ilyen kajàt és ez elég is. Olyankor ez is része a csalónapomnak.
2020. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!