Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Melyik jobb dieta szempontjabol? (csalokaja)

Melyik a több kaloria?

Egy ettermi mennyisegű tál jokai bableves tejfollel, vagy egy mekis sajtburger+kis burgonya

Keress kérdéseket hasonló témában: sajtburger

jan. 14. 09:04  Privát üzenet  

A válaszok

Ha csaló napot tartasz, teljesen mindegy, mit eszel, nem fog befolyásolni semmi, ha a többi napon tisztességesen betartasz mindent.

Ha nekem kellene választanom, akkor az előbbire szavaznék, de nem a kalóriatartalma miatt, hanem mert sokkal több hasznos tápanyagot tartalmaz, plusz utálom a gyorskajákat, így számomra finomabb is. A mekis dolgokat pálmazsírban sütik, ami erős allergén, én is allergiás vagyok rá, fáj tőle a gyomrom és néha ekcémás is leszek tőle.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 14. 09:30 Privát üzenet

kaloriabazis.hu

Én a sajtburgert választanám. Ez az egyetlen a Mekiben, amit szeretek és néha megkívánom. A bablevest viszont nem szeretem. Szóval nálam az döntene, hogy melyikre vágyom. Egyébként egyik sem olyan rengeteg kalória. Egy sima, nem csalónapba is belefér, attól függően, hogy még mit eszel aznap.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 14. 10:02 Privát üzenet

Jókai bableves:

ebből van többféle is

- egy adag, 500 g, 750 kcal

- egy tányér, 400 g, 384 kcal

Sajtburger és kis burgonya: 541

Akár mindkettőt megeheted :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 14. 10:07 Privát üzenet
Ha már csalsz, akkor legalább olyat egyél, ami jólesik. Szóval ez alapján válassz, ne a kalóriatartalmat nézd. Én például nem igazán szeretem a gyorskajákat, és nem vagyok különösebben nagy leveses sem, úgyhogy biztos valami mást keresnék ezek helyett.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 14. 11:27 Privát üzenet
Amelyik jobban esik/jobban "hiányzik". (A csalónapos diétás koncepcióban épp az a lényeg, hogy ne úgy legyél vele, hogy "még most sem ehetted pedig szeretted volna")

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 14. 12:46 Privát üzenet
Bablevest simàn eszem csalónaptól függetlenül bàrmilyen tésztaféle nélkül , tehàt ilyen esetben a mekit vàlasztanàm. Viszont nem sajtburgert ( nem szeretem),hanem mcfarmot, krumpli nélkül mert szerintem a mekiben az ehetetlenül rossz. Inkàbb hazahoznàm a szendvicset és itthon sütnék hozzà zöldfűszeres sültkrumplit. Mi a férjemmel amúgy is így szoktuk. Évente 2-3 alkalommal hoz haza ilyen kajàt és ez elég is. Olyankor ez is része a csalónapomnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 14. 14:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Küzdelem szempontjából melyik jobb/ érdemesebb elkezdeni?
Vállalkozás/Gazdaság szempontjából melyik a nyerőbb? Guyana (nem a francia), vagy Suriname?
Melyik a jobb játék szempontjából a Pc a Playstaison 4 vagy az X-box?
Make Up PLazaról szeretnék rendelni alapozót. Melyik alapozó márkából érdemesebb rendelni, és miért? Barry M, Beauty UK, Decoderm, E. L. F. , MEME, Paese, Stargater, UMA, W7...
Melyik magyar egyetem lenne jobb választás hosszabb távon és ismertség szempontjából közgazdaságtudományi területen?
Reggel vagy este jobb a futas fogyas szempontjabol? 1 honap alatt mennyit lehet fogyni kb? Lehet naponta ketszer futni olyan 20 percet? Esetleg valami etel es egyeb tippek?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!