Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és szeretn...

13 éves lány vagyok és szeretnék lefogyni. Magasságom 162 cm.57 kilorol szeretnék lefogyni szeptemberig. Hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Heti 3x-4x járok tornázni ahol 40 percet bringázok és 1 orát tornázok....ez elég?
2010. júl. 21. 19:48
 1/3 anonim válasza:
tekerd be magad celofánnal és fuss az dög melegbe 1 2 órát garantálom egy hónap után meg lesz a kívánt eredmény (nem vicc)
2010. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon futkározz szerintem ebbe a melegbe, mert a végén még rosszul leszel. Amit leírtál mozgást tökéletesen elég, ha betartod. Ha emellett egy picit a kajálásra is figyelsz (nem kell fogyókúrázni, csak az egészségtelen kajáktól megválni) akkor tutira sikerülni fog! :)
2010. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem pont elég amit csinálsz. És ennyi idősen nem ciki ha van rajtad plusz öt vagy akár tíz kiló. Szerintem egyél egészségesen és este 6 után már semmit ne egyél csak vizet igyál. A hormonok miatt nem is tudsz majd olyan sokat fogyni.

2014. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!