Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Digitális személy mérlege van...

Digitális személy mérlege van valakinek? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet, minden van benne, testzsir százalék BMI de sajna nehéz a kezelése 3 gomb van rajta. Másnak hogy sikerült?

2020. jan. 20. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy elolvastam a használati útmutatót. Igaz, az enyém bonyolult szerekezet, négy gomb is van rajta.
2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valószínűsítem, hogy van hozzá használati utasítás. azt majd vedd figyelembe, hogy a testzsírszázalék amit mutat, az csak egy tipp. nagy eltérések lehetnek akár napról napra is, mert adott esetben köze nincs a valódi testzsírszázalékodhoz.
2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok csak 10 személy memória van rajta es nyomom az elsőre be írom az adatokat es nem küld tovább.
2020. jan. 20. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:
160 cm 25 év nyomom set es nem jo
2020. jan. 20. 21:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az útmutatót, vagy írd le a mérleg nevét, hátha fellelhető az útmutató a neten és valaki majd segít értelmezni az ott leírtakat.
2020. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én rászoktam állni, mutatja kilót, a többi hülyeség, hisz nem szed szét, nem lát beléd, azokat a neten is ki tudod számolni...

Jaaa, most jöttél rá, hogy kár volt hiperszuperdrága dolgot venni, már megint... :)))

2020. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem volt egy hiper drága egyébként.

Beurer BG 13

akinek ilyen van az írhatna pár jó szót :D

2020. jan. 22. 14:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Be ütöm az adatokat utána kérdezi person 1 és újra csak az adatokat kéri nem indítja a merest :(((((
2020. jan. 22. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Sima mérésnél, ráállsz, bekapcsol és mér.


A saját adataidat beállítod a szokott módon:

"Az így beállított értékeket a készülék még egyszer egymás után kijelzi. A mérleg ezt követően automatikusan kikapcsol."

Azaz, ha egyszer beállítottad, akkor ne állítsd be megint, nem azt kéri, csak ellenőrzésképpen mégegyszer megmutatja a mérleg a beállított értékeket, majd kikapcsol.


Mérés:

"Nyomja meg a „SET” gombot, és adott esetben a „FEL” , ill. a „LE” gomb többszöri megnyomá-

sával válassza ki azt a tárhelyet, amely az Ön személyes alapadatait tárolja. Sorra megjelennek ezek az adatok, majd megjelenik a „0.0” kijelzés, valamint a kiválasztott nem."

Várd végig türelemmel, majd ezután állj rá mezítláb a mérlegre és várd meg, még el nem kezdi mutatni a kívánt adatokat.

2020. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!