Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti edzés után milyen fehérje...

Ti edzés után milyen fehérje tartalmú ételeket/italokat/egyebeket szoktatok fogyasztani?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Én fehérjeport iszok. Mindjárt jönnek az okosok, hogy az szteroid. 😂 Én sokat olvastam utána és nincs semmi negatív hatása. Külföldön sokkal elterjedtebb, edzés nélkül is isszák, irodások összeülnek egy shakre. Az íze is nagyon bejön, nekem a csokis ami ki is váltja az édességet.

Viszont, ha óckodsz tőle: sovány túró, sajt, csirkemell, hal, tojás, tofu.

2020. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Nem vagyok profi sportoló vagy ilyesmi. Csak fogyni szeretnék. Most még az is eredményre vezet ha rendszeresen mozgom. Általánosan figyelek mit eszem, edzéskor az ásványokat pótlom, de külön fehérjét nem viszek be, majd vacsorakor.
2020. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csirkémet szoktam enni utána, de ha valami miatt nem tudnék csinálni, akkor a biztonság kedvéért van túró, fehérje gazdag "fajtájú" sajt és fehérjepor is itthon.
2020. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most egy szelet tortát ettem. Mindig, amit éppen megkívánok.
2020. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

bcaa+glutamin. Ennek megengedett mennyisége 8g/óra, terhelés esetén. Érdemes hosszabb futásnál, túránál használni. Az izomzatot karban tartja, nem lesz izomláz, macskásodás valamint az agyat is "kezeli", nincs levertség, fáradtság.


Emellett ca, mg, multivitamin.

2020. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fehérje szelet, bcaa, kollagén. Nem feltétlenül edzés után. Az a lényeg, hogy a napi bevitel mennyi.

Ha nem edzek, akkor kevesebb bcaa, meg nem eszek fehérje szeletet. Olyankor csak csirke, plusz magas fehérjetartalmú zöldségek.

De én heti 5-9 óra edzésre járok, plusz otthoni súlyzós edzések, ha kevésnek érzem a heti mozgást.

2020. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nyers tej, nyers tojas. Nagyon egeszseges!
2020. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Van, hogy csak fehérje port, de van, hogy sajtot/tojást/húst eszem.
2020. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ebéd vagy vacsora előtt szoktam edzeni, utána a szokásos ételeimet eszem. Általában valamilyen hús vagy tojás zöldségekkel.
2020. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!