Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta mellett lehet inni egy...

Diéta mellett lehet inni egy kis tejet?

Figyelt kérdés
reggeli kávémba szeretnék tenni egy kis tejet úgy kb 50 ml-t ennyi lenne csak a napi tejfogyasztásom cukrot nem teszek sose bele. Ez mennyire folyásolná be a diétámat?

2020. jan. 22. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha tobb kaloriat viszel be mint amit felhasznalsz hizni fogsz

ha kevesebbet akkor fogyni

tok mindegy hogy ez teljeskiorlesu kenyerrel tobb kaloria vagy egy tabla csokival

csak te tudhatod hogy belefer e a “detadba”

de ha meghallgatsz, nem dietazni kellene amugy sem , hanem egy olyan eletet kialakitani amit hosszútávon tudsz tartani, tehat ELETMODVALTAS :) gondolom nem akarsz orokke tej nelkuli kavet inni .

2020. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem :D igen én is sok helyen olvastam hogy inkább életmódváltást ajánlja mindenki de előtte szükségesnek érzek egy diétát ami közben megpróbálok kialakítani egy életmódot amit életem végéig tudok csinálni
2020. jan. 22. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél-igyál amit megkívánsz (és persze nem ártalmas)csak kevesebbet, úristen miért kellene bármitől is megfosztanod magadat, egyszer élünk.
2020. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi simán belefér. Azt nem javasolják, hogy literszám igyuk a tejet.
2020. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kis mennyiséget beleteheted a kávédba. Miután nem cukorral iszod, ez belefér a diétádba.
2020. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!