Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra mellett érdemes...

Fogyókúra mellett érdemes fehérjeturmixot inni?

Figyelt kérdés

Szeretném az alhasi tájon lévő feleslegemet eltüntetni, és leadni 3-4 kg-ot, izomveszteség nélkül. (Sportolok, elég izmos vagyok, de az alhasi táj hagy némi kívánnivalót maga után..) Ilyenkor ha kevés húst tudok enni, kevés fehérjét, akkor érdemes inni?

És hogy készíthetek magamnak? Vagy vegyek olyan protein port? Igazából semmit nem tudok erről sajnos, azt sem, hogy a pórból mivel és hogyan kell italt csinálni, úgyhogy ha valaki ért hozzá, kérem segítsen!:)

előre is köszönöm:) L/18


2012. febr. 7. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem érdemes, hiszen a fogyás lényege a szénhidrátbevitel csökkentése és a fehérjebevitel növelése (pont azért, hogy ne lépjen fel izomveszteség, hanem tényleg zsír menjen le).


Na most mondhatnánk, hogy természetes forrásokból is be lehet vinni a szükséges fehérjemennyiséget, de az arányok akkor már torzulnak, tehát mire beviszel annyi fehérjét, amennyit a proteinturmixszal, addigra biztos, hogy több zsír és szénhidrát ment be, mint a turmixszal menne.


Én ezt iszom: [link]


A csokis ízűről tudok nyilatkozni, nagyon finom, 2 deci tejjel és 1 deci vízzel iszom. Teljesen eltelít, laktat, nekem csak ez a vacsorám és vígan elvagyok vele reggelig. Nem utolsósorban igazán kevés kalória van benne, 100 kalóriából kijöhet így egy vacsi, ami szintén nem utolsó szempont fogyókúra idején.

2012. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!