Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? Nem tudok,...

Hogy fogyjak le? Nem tudok, de ez nem az én hibám!

Figyelt kérdés

Szerintem a rossz társadalmi beidegződések tehetnek róla meg a sok étel reklám a TV-ben mert mindig megéhezem nassolás közben, a génjeim is hibásak (ez van, ezeket kaptam), a kalóriadús élelmek a boltokban meg az hogy olyan fárasztó a mozgás. :(


A fintesz-Norbi is sem tett jót nekem mert összetörte az önbizalmam ezért még többet eszem hogy levezessem a feszkót.


El vagyok teljesen keseredve. :(


Mit tegyek?


2020. jan. 28. 09:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Trololooolooo.

De válaszolok normálisan is, hátha olvassa olyan, akin segít: a boltokban ugyanúgy van egészséges étel is, csak nem kell átvágni a zöldséges szekción a pékáru felé menet. Még csak nem is végtelenül drágák, csak nem tengeri halakkal, meg bélszínnel kell diétázni. A zöldségek olcsók, a rizs sem drága, a tojás is teljesen megfizethető, a hús egyedül, ami drágább, de ha nem vesz mellé az ember chipset, csokit, meg miegymást, így is olcsóbban jön ki. Plusz ott van az étkezést pótló fehérjepor, ami egy összegben soknak tűnik, de elosztva nem az, és vízzel is elkészíthető. Fűszerek filléresek, natúr zabpehely sem drága. A mozgáshoz pedig első körben megfelelő súlyban kell lenni, ami diétával leadható. Utána már nem lesz annyira megterhelő, plusz hatalmas endorfin löket.

Norbi pedig egy bohóc.

2020. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted olvassa valaki?
2020. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

De a te hibád, hogy csirkemell helyett három kakaós csigát falsz be. Akaraterőt senki nem tud adni neked, az vagy van, vagy nincs.

A reklámok a termék mellett a körítést is tálalják, hogy beleharapsz valamibe, és akkor milyen szép, színes lesz a világ, meg együtt a család. Ezt az érzést bármilyen egészséges étellel elérheted, ha rendben van a lelked és az agyad.

2020. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem a te hibád akkor ne is tegyél ellene. Nezd tovább a tv-t a fotelba ülve és nassolgatva, hatha megjavulnak a génjeid.
2020. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Elárulom, csakis a te hibád.
2020. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Kezdj el fogyókúrázni és mozogni, ennyire egyszerű. 💡
2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Bár nem én kérdeztem,de a hasznos válaszolónak köszönöm. Én pl.cs.mellet eszek cs.mellel,cukkinivel,brokkolival,a nasim szárzeller picike görögjughurttal.Ha az édesség utáni vágy elkap,akkor egy adag csokis fehérjepor és láss csodát,hiztam 4 kg-ot ami nem akar lemenni. 172 cm vagyok (38 éves és szültem is) és eddig szépen tartottam az 57kg-ot. Most pedig feljött 4 kg. Nem eszem többet mint eddig,egyáltalán nem eszek lisztes dolgokat,semmilyet,tésztát sem,kicsit sem 😁😁

Kakaós csiga hmmm..de jó is lenne,de nem lehet. És híztam. Vagy mamásodok vagy rossz tablettát sikerült helyettesítő tablettaként vennem,de valami nagyon nem oké.

2020. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Rajtad mivel lehet "gúnyolódni" kedves kérdező? Nagy a fejed? Eláll a füled? Görbe az orrod? Kicsi a p.csöd? Az öltözködési stílusodon? A beszédeden? Hmm? Nem kell itt gúnyos kérdéseket feltenni ám! Ha valaki nem akar lefogyni, akkor nem akar. Ettől neked nem lesz drágább a kenyér.
2020. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 7-es, nem eszel rendesen. Durumtésztát, rizst, teljes kiőrlésű kenyeret, burgonyát is kell/lehet enni, ugyanis, ha valamilyen tápanyagból nem viszel be eleget, akkor eleve raktározni fog a szervezet.

A szárzellert én aztán meg nem enném. Ma is zöldséges rizseshús volt nálunk csirkemellből, etrem reggel 5 szem pogácsát, most készítem a kapros-tejfölös csirkesonka salátát hagymával, uborkával, paradicsommal. Vacsira meg rántottát tervezek mozzarellasajttal.

A tablettával meg remélem csak vicceltél :)

2020. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%
Miért lettem lepontozva??? Mert életmódott váltottam, de nem sanyargatva magam fogyok? November elején kezdtem és már -9 kiló. Ma vettem egy 38-as farmert. Akkor dagadjatok tovább a szar táplálkozásotokkal, ne hallgassatok a tapasztalatokra! Nekem mindegy.
2020. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!