Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha alig eszek, és nem is...

Ha alig eszek, és nem is tornázok (csak séta minden nap 1 óra, felülések, néha bicikli, hogy ne izmosodjak) úgy fogyhatok látványosan?

Figyelt kérdés
Légyszíves a kérdésre válaszoljatok! Mennyi idő után lenne látható eredmény?
2010. júl. 22. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát figyelj én nem fogom megint leírni, h mi lett a következménye a koplalásomnak! Úgy is beteg vagy már abból megnyilvánul ez, h nem akarsz izmosodni! A lényeg majd ha a kórházi ágyon fekszel gondolj azokra az emberekre, akik itt próbáltak neked segíteni! És ne mond azt, h téged nem ért meg senki, mert én is voltam már ilyen csapdában még se szánakoztam senkinek kivéve a barátnőmnek nem pedig egy honlapon na mindegy! Aki pedig azt írja, h igen jól teszed meg jól csinálod az hülye igen nyáron lehet kevesebbet kíván a szervezet, de attól még éhes ha csak nem beteg az ember és ennek mi értelme? Ha elkezdesz normálisan étkezni úgy is az lesz, h a duplája jön vissza már pedig gondolom én, h egész életben nem lehet csak zöldségeken vegetálni!
2010. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Egyetértek az utolsóval. Sztem minél hamarabb térj vissza a NORMÁLIS kajáláshoz. Csak annyit egyél amennyire szükséged van, ezt ügyesen kiszámolhatod itt: [link] Jobb télen nekikezdeni, mert bizonyára visszaszedsz pár kilót, de amint a szervezeted felépül rendesen, akkor normális súlyra állsz és a betegségeket, mint meghülés vagy rosszabb...azokat is jobban fogod kivédeni és túlélni.

Jobb ha hallgatsz azokra akik az ellenkezőjét mondják annak amit te gondolsz, mert nem az a "segítség" ha mindenki egyetért, hanem ha felnyitják a szemed és saját tapasztalataikkal segítenek neked. Egyébbként ha biztos lennél magadba nem kapnád fel ezekre a vizet ^_^

u.i.:ne hidd h téged elkerül a betegség, így csak ráteszel egy lapáttal.

2010. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!