Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok tovább?

Miért hízok tovább?

Figyelt kérdés

Karácsony utántól kezdve nem eszek fehér kenyeret, péksüteményt, egészségtelen nasikat, trash kajákat, nem iszom a vizen, vagy sima zöld teán kivül semmit. Beiktattam sokkal több gyümölcsöt zöldséget. Mégis folyamatosan csak hízok. A hasam, a csípőm egyre nagyobb, derekam is eltűnt. Februártol kezdenék edzeni is (most ez a január nagyon zsúfolt, és normálisam aludni se volt időm)

Szóval edzés hiányában nem gondoltam hogy hú de fogyok, de reméltem, hogy legalább szinten tart. Mit csinálok rosszul?


2020. jan. 30. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jól összeállított étrended.
2020. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Remélem a fizikai törvényekkel tisztában vagy. Hizni csak akkor tud valaki, ha több energiát visz be a szervezetébe, mint amennyit felhasznál. Magyarul túl sokat eszel.
2020. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

#2 Ez csak az egészséges szervezetre igaz. Bizonyos anyagcsere zavarok esetén nagyon nem mindegy, miből is áll össze a napi kalória, mert teljesen más folyamatok zajlanak le.

Kérdező: egyszer szánj rá időt, hogy összeszámold a kalóriákat mondjuk egy hétig minden nap. Ha valóban deficitben vagy, és ugyanígy ettél karácsony óta eredmény nélkül, akkor irány az orvos. Ha mégsem voltál deficitben, (ami jelen esetben a szerencsésebb opció,) akkor korrigálj.

2020. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

2.

egészséges embernél lehetséges. Anyagcserebetegek esetén nagyon nem mindegy miből àll az étrend, milyen arànyban van szénhidràt, fehérje, zsír.

2020. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Lehet, hogy valami egészséges, DE hízlaló! Egészséges NEM EGYENLŐ “diétás/fogyókúrás!”

Aszaltgyümölcs (rengeteg cukor) pl

Banán- szintén


[link]

2020. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
2020. jan. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szólj Norbinak ad neked egy keto tanácsot
2020. jan. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Sok mindentől lehet.Lehet túl sok a gyümölcs.Méregesd le és számold ki hogy mégis mennyi az annyi.Amúgy mégis mennyit híztál? Nem lehet hogy csak menzisz előtt vagy? ( ha nő vagy)
2020. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
98%
Jó lenne tudni, mégis miket eszel. Egészséges ételekből is lehet túl sokat enni. Illetve milyen súlyról mennyit híztál, mennyi idő alatt. Az alvás is fontos, ha éjszaka túl keveset alszol, és stresszes vagy, az is kihathat a hormonrendszeredre.
2020. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8kilót híztam, 1hónap alatt.. Pedig nem eszek már semmi szemetet.

Reggelire megszerettem azt az abonett kenyeret, tojással. Álatálaban ezt eszek, vagy tükör tojást barna kenyérrel.

Ebéd előtt 1-2almát, és egy banánt. Aztán ebédelek, az mindig más, de normális, nem zsíros, nem szénhidrátdús ételek. Vacsorára pedig általába zöldséget ezek (répa, zeller stb)

2020. jan. 31. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!