Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tavaly január óta 40 kg-ot...

Tavaly január óta 40 kg-ot fogytam,110 voltam és most 67 vagyok. Volt az elején koplalás is, de november óta megeszek azért mindent, de mértékkel és nem hízok semmit, pedig lassan félév telt el. Tovább is van!?

Figyelt kérdés
Anno nem mozogtam semmit és mértéktelenül toltam magamba az édességeket, egészségtelen kajákat. Életmódot váltottam,figyelek a mértékre, persze vannak dolgok amik már nem kellenek mert töröltem a "listáról"... Szerencsés vagyok,hogy sikerül már féléve tartanom vagy tényleg ennyit jelent a mérték betartása? Sokaknál van,hogy elkezdenek megint enni mindent,nem figyelnek és még kövérebbek lesznek. Nálatok hogy volt ez?

2016. márc. 11. 16:20
 1/10 A kérdező kommentje:
24 éves férfi és 187 magas vagyok. :)
2016. márc. 11. 16:21
 2/10 anonim válasza:

Szia! Amióta az eszemet tudom, nem voltam vékony. Mindig dagi voltam, már nagyon pici korom óta. Párszor sikerült kicsit lejjebb fogynom a feleslegből, de aztán mindig visszajött, mert a tornát valamiért abbahagytam és elkezdtem újra ugyanakkora adagokat enni, mint régen, napi 3x. Visszahíztam, de nem foglalkoztam vele. Most viszont kéne, ezért elkezdtem lassú tempóban kisebb távokat kocogni, mellé tornázok és egy nap ötször eszek kevesebbet. Azt hiszem, elkezdett látszani az eredmény, de nem fogok olyan drasztikus zöldség-gyümölcs-víz diétába fogni. Eddig nem sportoltam semmit az iskolai tanórákon kívül, de egy hónap után én mondom neked, újra meglátszik az eredménye! A lényeg, hogyha elérem a kívánt testsúlyt és kinézetet, mindent elfogok követni azért, hogy ezt ne hízzam újból vissza. Úgy érzem, ha eddig sikerült, az eredmény után is sikerül majd legyűrnöm a lustaságot és folytatni a rendszeres sportot, nap 5x-i étkezést.

14/L

2016. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
az iskolai tesiórákon*
2016. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Jó olvasni ha valaki felismeri,hogy változtatni kell,mert minél később kezdi el annál nehezebb lesz.


Én olyan 12 éves koromtól voltam dagi egészen tavalyig,de már annyira zavart és kihatott mindenre,hogy elhatároztam,hogy ennek márpedig vége lesz és máig szinte nehezen hiszem,hogy megtettem,mert az eleje a legnehezebb, mivel az eredmény nem jelentkezik sokáig, kitartónak kell lenni és nálam az is hozzá tartozott,hogy én novemberig bizony a mérlegre sem álltam!!! Pedig sokszor izgatott,hogy mennyit mutathat, főleg mikor már egyre jobban látszódott,hogy tűnnek el a kilók. Nem bánom,hogy nem nézegettem,sokaknál ott bukik el az egész szerintem.


Most mindenki dicsér, jóképűnek tart és bevallom, nem nagyképűségből,de én is "tetszem" magamnak, egész jól nézek ki, ami eddig nem igazán érvényesült a kövérségtől.


Nekem már ez önmagában ad annyi motivációt,hogy figyeljek arra,hogy mit és mennyit eszek. Lehet mindent enni csak mértékkel és persze nem a gép előtt kell ülni örökké. :)


Sok sikert a fogyáshoz és persze a súlytartáshoz is! :)

2016. márc. 11. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok, kérdező, szép teljesítmény! A 187 centidhez viszont kicsit kevés a 67 kg, érdemes lenne súlyzóznod, hogy egy kis izmot rakj magadra.
2016. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Neked is ugyanezeket kívánom, bár olyan akaraterővel és pozitivitással (már ha van ilyen szó :D) írsz, hogy egy pillanatig sem kételkedem sikereidben! :) Kitartás! :)

Előző :)

2016. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
vagyis első és második*
2016. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Igen, most többek szerint elég vékony vagyok és hát kéne izmosodni is, most az lesz a következő projekt. :)


Annyit fogadtam meg,hogy 80 kg a legfelső határ,annál több már nem szeretnék lenni, bár most úgy beragadt 3 hónapja a 66-67-68 kg,hogy még a 70 sem jön össze,ami még mindig szokatlan,de szerencsére nincsenek nagy ugrálások. :)

2016. márc. 11. 17:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalam ugy volt hogy a doki azt mondta ha igy folytattom van meg 10 evem aztan probaltam kevesebbet enni lement valamennyi de nem volt az igazi talaltam csirke rizses dietat + edzes azt tartom volt leallas kozbe jovval kevesebbet ettem mint a dieata alatt megis zsirosodtam ugyhogy jott megint a csirke rizs es azota az van
2016. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, én 104 kg vagyok ehhez a magassághoz, és sokan azt mondják, hogy így vagyok jó. Persze én még 10-15 kg-ot le akarok adni, de 67 kg az kórosan soványnak hangzik a magasságodhoz képest. A csontozatod ilyen vékony, vagy sikerült az összes izmot is lekoplalni magadról?
2016. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!