Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már a van mit fogni rajta...

Ez már a van mit fogni rajta kategória?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben sokan mondták meghíztam, sokat küzdök a súlyommal is évek óta. Már jöttem vissza anorexiából, de sehogy nem tudom elfogadni azt, ahogy kinezek. Ez már a duci kategoria vagy még elviselhető?



[link]


2020. febr. 1. 12:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
88%
Jézusom ki aza barom aki szerint ez kövér ?
2020. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 b1812567 válasza:
82%

Ez még nagyon messze van a ducitól szerintem. Szerencsére a nagyon vékonytól is.

Viszont kicsit több izom ilyen súly mellett jobb lenne, és hosszú távon is sokkal hasznosabb lenne mint a kalóriák számolgatása. És könnyebb is lenne megőrizned a formás külsőt.

2020. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem duci, ez normális alkat. Ha bajod van magaddal, akkor sportolnod kellene, ahelyett, hogy éheztesd magad.
2020. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Kifejezetten vekony vagy, de még nem anorexia kategória. Tarthatod ezt, sőt még szedhetsz is fel, de ennél egy dekával ne menj lejjebb! Azert mondják hogy híztál, mert ha eddig anorexias voltál ahoz kepest nyilván sokkal emberibb vagy most. De ez nem azt jelenti hogy dagadt vagy.
2020. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Ez a sovány kategória, már amennyire meg lehet állapítani ebből a szar képből.
2020. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát szerintem meg nem sovány, de a kövértől is messze van.

De tényleg nem valami jó a kép, nekem első blikkre húsosnak tűnt, másodikra kevésbé, de a lába aztán mégis - nem igaza tudtam megállapítani, hogy mi van.

2020. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Átlag.
2020. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális :) Én is azt mondom, hogy ha nem tetszik, akkor kezdj el sportolni, ne fogyózz, és ne ess vissza.
2020. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Végre egy gyógyult anorexiás. Ügyes voltál! Sokan nem tudják, mennyire durva betegség.

Jól nézel ki, most már jöhet a sportolás. (Hasizom-gyakorlatok pl.)

Ja, és szerintem aki mondja, hogy híztál, az valószínűleg látott előtte is, és nem gondolom, hogy feltétlenül rosszindulatból mondták volna. A hangsúlyból, aki mondta, biztos le tudtad mérni, milyen szándékkal mondta: pozitív, vagy negatív. Ha negatív, azzal ne törődj, mert egyáltalán nem vagy meghízva.

2020. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Aki erre azt mondja, hogy duci vagy kövér az elmebeteg. Kicsit még vékony is vagy, de azért egészséges szinten szerintem.
2020. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!