Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet rossz a kategória és...

Lehet rossz a kategória és fura a kérdés, de hogyan lehet tokából fogyni?

Figyelt kérdés
Szóval vékony vagyok. A kb 173-175 cm magasságomhoz 54 kg vagyok, de mégis van egy kis tokám ha már egy picit is lejjebb hajtom a fejem. Ez ellen lehet tenni valamit? Neten láttam gyakorlatokat de elég nevetségesnek tűntek, esetleg valakinek van tapasztalata velük, hatásosak?

2018. okt. 10. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, ha "tokád" van akkor az genetikai adottság. Talán le lehet onnan szívni a zsírt, de felesleges.
2018. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szt111 válasza:
51%
Igen erősíteni kell a nyakad! Pls... Csücsörétés,áll előre tolás,fej körzés,fejforfítás,nyelv kitolás... emmellet rágózni is jó mivel folyamatosan mizgásban van az álkapcsod... nekem be vált minden nap végez el legaláb hármat 10 precig.. De ez sem gyors folyamat bele tel egy kis időbe
2018. okt. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!